Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Prisistatau Ernestas_Pyvo

Ernestas_Pyvo

Rekomenduojamas pranešimas

 Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Ernestas_Pyvo
 Jūsų vardas realybėje (jei turite, mėgstama pravardė  B)) : Ernestas
 Jūsų amžius, gimimo diena (gal kas nors pasveikins su gimtadieniu  :)): Man 17
 Jūsų gyvenamasis miestas: Šilutė
 Jūsų kontaktai (nebūtina, bet pageidautina): skype: ernestas12381
 Apibūdinkite savo charakterį: Na esu tikrai lengvabūdiškas žmogus tai yra - paprastas tačiau žinoma ne prastas. Nesu sunkios apimties žmogus ir mane lengva suprasti bei žinoma bendrauti, galiu praleisti tuos draugiškumus ir atkaklumus nes visi rašo tas pačias istorijas, žinot aš nemėgstu būti, kaip visi pan patinka išsiskirti iš minios ir būti tariamai juoda avimi bandoje. Būvimas kažkuo kitu nei visi kiti mane kas kart pastumi būti kažko geresnio dalimi ir be abejo daryti geriau. Nesakau, kad esu labai sėkminga asmenybė, tačiau konkurencija man patiko visuomet, nes tik jos dėka absoliučiai visi siekiame būti geresniais nei vakar, bet ne blogesniu nei rytoj.
• Kokia jūsų mėgstamiausia sporto šaka?: Kategoriškai futbolas.
• Kuo galite pasigirti, kuo esate išskirtinis iš kitų?: Girtis nemėgstu, labiau patinka, kai kiti pagiria už tam tikrus darbus ar kitą iniciatyvą. O esu išskirtinis todėl nes aš esu aš, o ne kažkas kitas.
• Kuo užsiimate? Kuo domitės? Ką veikiat laisvalaikiu?: Be abejo leidžiu laiką su draugais, mergina, žaidžiu futbolą (megėjiškai) ankščiau lankiau treniruotes tačiau dėl traumos mečiau ir žinoma mokausi.
• Kaip pradėjote žaisti SA:MP?: Klasiokas užvilko su pasakojimais.
• Iš kur sužinojote apie GreenSide projektą?: Nugirdau kitame projekte apie jį ir GreenSide projektas man pasirodė geresnis už pastarąjį, pamaniau jog reikia išbandyti, o tada spręsti ne iš viršelio, o iš turinio.
• Jūsų serverio autoritetas, į ką lygiuositės, ko sieksite?: Neturiu, kaip supratote iš anketos esu naujokas.
• Jūsų gyvenimo autoritetas, ko sieksite realybėje?: Turbūt mano autoritetas yra Casey Neistat, gyvenime sieksiu būti savimi ir niekuomet nesiliauti ėjęs savo pasirinktu keliu, o ne tuo kokį man nurodė kiti.
• Ar turite brolių, seserų, augintinių?: Turiu 4 brolius ir katę.
• Ar turite merginą(vaikiną)?: Turiu merginą.
• Jei norite dar plačiau papasakokite apie save: Viskas ateity iš kiekvieno asmeninės patirties.
• Jūsų nuotrauka (privaloma)http://www.part.lt/perziura/cad8332fc47a349bf304562e263deab4844.jpg

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Na ką Ernestai malonu, ir sėkmės tau žaidime.

 

Narys baudžiamas forumo įspėjimu už:

Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus

• Draudžiama rašyti tą patį pranešimą keliose temose, kiekvienoje temoje pranešimas turi būti skirtingai argumentuotas;

Tema nr. 1 
Tema nr. 2 
Tema nr. 3 
Tema nr. 4 
Tema nr. 5 

Redaguota Rage Assassin

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.