Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Prisistatau John_Baronas

Blake_Diaz

Rekomenduojamas pranešimas

 Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: John_Baronas
 Jūsų vardas realybėje (jei turite, mėgstama pravardė  B)) : Vardas paprastas : Orestas. Pravardė : Orka ;) 
 Jūsų amžius, gimimo diena (gal kas nors pasveikins su gimtadieniu  :)): 11Metų. 2005-05-31
 Jūsų gyvenamasis miestas: Raseiniai. Mergikės pm ;) ;D
 Jūsų kontaktai (nebūtina, bet pageidautina): Skaipz orestas.kaupas <- fb netoks :D 
 Apibūdinkite savo charakterį: Esu draugiškas, draugų neturiu. Juokauj.. Turiu aš tų draugų. Tai va aš esu draugiškas, prikolnas žeurei.
• Kokia jūsų mėgstamiausia sporto šaka?: Krepšinis  <33 5 Metukai alright.
• Kuo galite pasigirti, kuo esate išskirtinis iš kitų?: Pff, visi žino kad aš turiu 11metukų ir turiu 1.70cm ūgį ;O

• Kuo užsiimate? Kuo domitės? Ką veikiat laisvalaikiu?:  Užsiimu krepšiniu, tai mano laisvalaikis ir kasdieninė veikla. 
• Kaip pradėjote žaisti SA:MP?: Su draugeliais nebuvo ką veikt todėl nuėjom į betkokius freeroam'us ir iš jų pradėjom eit į normalius srv.
• Iš kur sužinojote apie GreenSide projektą?: Draugeliai užsiminė kad yra kažkoks naujas geras srv. Sakau gal žinot, sako greenside kažkoks.
• Jūsų serverio autoritetas, į ką lygiuositės, ko sieksite?: Suprantat. Norėsiu kažko pasiekt, tai man autoritetų nereikia, nes viską imsiu iš savęs. 
• Jūsų gyvenimo autoritetas, ko sieksite realybėje?: Realybėje sieksiu aukštos krepšinio karjeros.
• Ar turite brolių, seserų, augintinių?: Turiu brolįį <3 (18metukų) Sesutęę <3 (19metukų) Vokiečių aviganę(šunį, 4metai.) Kątinėlį (sr, dahuja metų, jau eina į pabaigą :( )
• Ar turite merginą(vaikiną)?: Turiu mergikę ;)
• Jei norite dar plačiau papasakokite apie save: Okei. Esu iš Raseinių raj. Mėgstu krepšinį. Gana jo? :) 
• Jūsų nuotrauka (privaloma): Galvojau nereiks, okei, traumuosiu jumis. Visi mes mylim paloskes yo? http://imgur.com/a/N7zQG

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.