Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

John_Paprika Blogas.

John_Paprika

Rekomenduojamas pranešimas

Sveiki, taigi šioje temoje matysi aprašymus nuo manęs apie įvairęs kvailystes, atsiradimus ir kitka.


 


Įdomybės apie mane ir biografija šioke toke:


Esu John_Paprika.


Mano tikrasis vardas Airydas.


Man šiuo metu yra 16 metų.


Gimęs 2000-07-31.


Serveryje užsiregistravau 2015-01-25


Esu darbštus, malonus, geras, linksmas, įdomus, patikimas žmogus.


 


 


GreenSide.Lt Serverio atradimas:


Taigi žaisdamas kitame projekte atradau, šį projektą, bet daugelis galvoje kaip jį atradai kitame serveryje. Na tai tiesiog buvo paprasta diena kaip startas turėjo būti jau tą dieną, aš sužinojau iš kito patikimo asmens kad atsidarė naujas serveris GreenSide.Lt kuriame daugelis senų ir gerų žaidėjų ten yra. Aš nieko negalvojas, nuėjau čia užsiregistravau į forumą ir perskaičiau, serverio aprašymą, tikrai unikalus serveris galvoju jam turėtų pasisekti klestėti ir pralenkti ryžyną. Na bet tas jau artėja ir nedaug trūksta. Taigi nutrūkau truputį, bet tesiu tolyn ir aišku serveris turėjo startuoti tą dieną kaip aš užsiregistravau forume, bet pačiame starte aš negalėjau dalyvauti kadangi turėjau įvairių bėdų, bet kitą dieną aš turėdamas laiko ir atitrūkęs nuo savo bėdų ryte anksti apie 09:00 užsiregistravau į serverį, pradėjau keltis xp, emigravau iš kito serverio ir čia užsilikau.


 


 


Pirmasis darbas:


Šiame paragrape papasakosiu apie savo pirmajį darbą SU pakvietimu. Taigi jis buvo DPD, kaip į jį patekau viskas bus parašyta. Taigi Po neilgo mano žaidimo serveryje pastebėjau jog vyksta atranka į DPD firmą, o ją veda žinomas žmogus, nuėjas į atranka aš laukiau apklausos išties ilgai, bet kaip ne keista tai buvo tas žmogus kuris manimi pasitiki ir per apklausą kaip jis man telefonu žaidime paskambino ir jo klausimai buvo Tu iš [TO] serverio? Mldc, sėkmės darbe tai tiek jis pasakė. Ir pradėjau dirbti dpd firmoje, iš pradžių sekėsi nelabai, nes nežinau tų sistemų, bet su laiku pripratau ir pertratau jas, tad toliau dirbti man nieks netrugdė dirbau savo darbą, bet tas pradirbimas buvo 4 dienas, nes direktorius paliko savo pareigas o tai reiškiasi visi šios firmos darbuotojai buvo masiškai išmesti.


 


Nuomonė apie serverį:


 


Ilga ar ne, bet vistiek pertrauka:


 


Kodėl aš čia?:


 


Bandymas pasiekti Sūrenų lyderį?:


 


Viskas bus papildyta. Prašome nerakinti temos.


Redaguota John_Paprika

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias

TEMA RAKINAMA:

• Nuo paskutinio jos aktyvumo praėjo daugiau negu 2 savaitės ( 14 dienų ).

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.