Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Nauja ideja musu mielam serveriui GREEN SIDE.LT

Dovydas_

Rekomenduojamas pranešimas

 Sveiki taigi nusprendziau musu mielam serveriui daugiau darbu nes naujokams prireiktu  mano nickas zaidime Dovydas_Jursys

 Tie darbai gali buti Advokatas 2500xp Autobusu vairuotojas 500xp siukslevezis 100xp verslininkas 3500xp

 Mano pasiulymas butu naudingas tam kad naujokams butu lengviau uzsidirpti pinigu and xp

                                                                                                                                                                                              Su pagarba "Dovydas"

 

 

Narys įspėtas žodiniu forumo įspėjimu dėl forumo taisyklių nesilaikymo:

• Draudžiama kurti naują temą nesilaikant forumo numatytų taisyklių (anketos šablonas ir pan.);

Redaguota Teddy Wudson

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pildyk pagal anketa nes isp pareis :D o antra ideja beverte

Sveikas atsiprasau jei kas ka ten blogai padariau nes kai pirma diena cia losi nelengva tai atsiprasau soriukas jei blogai paskaitysiu ten ta anketa

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Norint kurti temą šioje skiltyje reikia naudoti anketos šabloną, kuris yra čia.

Apie idėja, tai manau tikrai serveryje darbų su pakvietimu ar be nereikia, nes jų yra užtektinai. Ir taip miesteliai visokių daiktų, darbų, objektų, namų prikišti tad manau naujų darbų bazėms vietos nebūtų, bet dėkui kad daliniesi savo idėjomis.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nesupratau as redakaves buvau pagal anketa

 

 

Narys įspėtas forumo įspėjimu dėl forumo taisyklių nesilaikymo:

• Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus; (du pranešimai iš eilės)

Redaguota Teddy Wudson

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

CITUOJU:

 

Norint pasiūlyti savo idėją turi pildyti pagal anketos šabloną, kurį įklijavau apačioje.

 

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime

• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą

• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?

• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą):

 

Nes kitaip gali gauti forumo įspėjimą už netvarkingą temos rašymą, tad nusikopijuok, įklijuok ją ir atsakyk į tuos klausimus.

Jeigu dar reikės pagalbos kreipkis a.ž.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Norint kurti temą šioje skiltyje reikia naudoti anketos šabloną, kuris yra čia.

Apie idėja, tai manau tikrai serveryje darbų su pakvietimu ar be nereikia, nes jų yra užtektinai. Ir taip miesteliai visokių daiktų, darbų, objektų, namų prikišti tad manau naujų darbų bazėms vietos nebūtų, bet dėkui kad daliniesi savo idėjomis.m

Aciu galim rakint tema buciau dekingas o ideju visalaika :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Manau, jog šių darbų serveryje nereikia, beto šiukšliavežių darbas jau yra serveryje, tik jis kitaip vadinasi.

Daugiau darbų tik apkrautų serverį, nereikalingomis sistemomis, nes jų žinoma, kad reikėtų. Aš esu prieš, šiai idėjai.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.