Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Prisistatau Perfect_Lad

Perfect_Lad

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:

Perfect_Lad

• Jūsų vardas realybėje (jei turite, mėgstama pravardė B)) : 

Mano vardas yra Rytis, pravardė Ryčka :D bent jau taip mane draigai vadiną.

• Jūsų amžius, gimimo diena (gal kas nors pasveikins su gimtadieniu :)): 

Aš esu gimiau Lapkričio 29 2001, Dabar man yra 14 metų.

 • Jūsų gyvenamasis miestas:  

Aš gyvenu Šiaures Airijoj, Miestas vardu Dungannon. Lietuvoj gyvendavau Šilutėj.

 • Jūsų kontaktai (nebūtina, bet pageidautina):  

Skype: rytis.meskauskas.

 • Apibūdinkite savo charakterį:  

Jai atvirai aš esu draugiškas žmogus, geraširdis. Kartais esu labai jautrus dažniausiai per tas dienas kai man nesiseką arba kai sako nesąmones apie mane nors aš nieko nepadariau.

 • Kokia jūsų mėgstamiausia sporto šaka?:  

Aš dabar lankau boksą bet lankydavau ir kitokius sportus bet kas man patinka tai: Krepšinis, futbolas, Dziudo, Džiusitsu, Parkour, BMX, Skateboard čia pagrindiniai dalykai.

 • Kuo galite pasigirti, kuo esate išskirtinis iš kitų? :

 Nemanau kad esu išskirtinis nes visi žmones yra tie patys bet aš esu labai greitai mokantis žmogus, esu protingas, gera atminti turiu.

• Kuo užsiimate? Kuo domitės? Ką veikiat laisvalaikiu?:

Laisvalaikiui aš darau namų darbus :D. Šiaip einu į Krepšinio komanda vardu BC Wolfes. Žaidžiu futbolą kaip kada. Einu į boksą.

• Kaip pradėjote žaisti SA:MP?: 

Draugai pasiūlė žaist LMG.Lt servery tenais išbuvau du metus, Per Cleme_Tean kanalą sužinojau apie GreenSide.Lt pažaidžiau ir man žiauriai patiko gailiuosi kad tos du metus nežaidžiau GreenSide.lt Serverį.

• Iš kur sužinojote apie GreenSide projektą?: 

Per vieną Cleme video pasižiūrėjau ir pagalvojau kodėl ne išmėginti.

• Jūsų serverio autoritetas, į ką lygiuositės, ko sieksite?: 

Aš dabar stengi uos gauti iš visų darbų patirties kad būtu lengviau suprasti kaip viskas vyksta ir kuris darbas man yra geriausiai pritinkantis.

• Jūsų gyvenimo autoritetas, ko sieksite realybėje?: 

Šio metu aš darau egzaminus kurie vadinasi GCSE, bet ateitį pagal mane esu suplanavęs Būti Radi jos Vedėjom ^_^ .

• Ar turite brolių, seserų, augintinių?: 

Gyvenu su savo dviem sesėm, brolių neturiu. Turiu gražia juoda kate ir du šunis, Jack Russer ir Haski.

• Ar turite merginą(vaikiną)?:

Taip turiu.

• Jei norite dar plačiau papasakokite apie save: 

Kad jau ir viską papasojau.

• Jūsų nuotrauka (privaloma): http://www.part.lt/img/d70482e5749e858c5c66efb85adf08f1443.jpg

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas, patariu nesigadinti sau gyvenimo. Antra tikrai tau ne 14. Duočiau kokius 11-12. Meluojant nieko nepasieksi..

Sveikas, nežinau kodel galvoji kad man nėra 14 metų bet tikrai nedarysiu savo paso nuotraukos kad įrodyčiau ir aš nesu melagis. :). Ir jaigu tu kažką blogo apie mane galvoji tai pasilaikyk savo mintysia :) fsio.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas, nežinau kodel galvoji kad man nėra 14 metų bet tikrai nedarysiu savo paso nuotraukos kad įrodyčiau ir aš nesu melagis. :). Ir jaigu tu kažką blogo apie mane galvoji tai pasilaikyk savo mintysia :) fsio.

Sveikas, nežinau kodel galvoji kad man nėra 14 metų bet tikrai nedarysiu savo paso nuotraukos kad įrodyčiau ir aš nesu melagis. :). Ir jaigu tu kažką blogo apie mane galvoji tai pasilaikyk savo mintysia :) fsio.

Negalvoju. Bet per jaunas žaist. Ir niekas neprašo pasi nuotraukos daryt.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas, man malonu skaityti prisistatymus tokių žmonių kaip tu, tie prisistatymai yra įdomus bei viskas šiame aprašyme apgalvota, ir malonu, kad viską pasakei, nemelavai, ir gan buvo smagu skaityti, gal kaikur pa tuščiažodžiavai, bet taip prisistatymas gan geras, Sėkmės gyvenime bei žaidime, ir norėčiau pridurti, kad kai rašai tai nereikia pridėti viduriuo žodžio didžiaja raidę ,,bet ateits pagal mane esu suplanaves Būti Radijos Vedėjum  ^_^ .'' Nepriimk kritikos labai skaudžiai, bet norėjau pasakyti, tik tą, net dbr pats pastebėjau kad pradėjau tuščiažodžiaut hhhh sėkmės dar kartą :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.