Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Pristatau Misteris_Winston

Rembo_Speed

Rekomenduojamas pranešimas

Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Tai aciprašau man jau nick kitas Rembo_Speed
 Jūsų vardas realybėje (jei turite, mėgstama pravardė   B)) : Armandas
 Jūsų amžius, gimimo diena (gal kas nors pasveikins su gimtadieniu   :)): 2001 gimimo 15 metų
 Jūsų gyvenamasis miestas: Vilnius
 Jūsų kontaktai (nebūtina, bet pageidautina): -  armandas.he
 Apibūdinkite savo charakterį: Esu žmogus kuris niekada nepasiduota nemėgstu viendmainių kurie sako viena o už akių sako kita esu mastantis žaidėjas bei kurybingas asmuo kuris niekada nepasiduota pradėta darbą visada užbaigiu nepuolu akis išpuoles prie kito o ateityje pamatysit daugiau pabendrausim.
• Kokia jūsų mėgstamiausia sporto šaka?: Futbolas
• Kuo galite pasigirti, kuo esate išskirtinis iš kitų?: Šiuo metu nežinau nes esu naujokas manau esame visi lygus šiame serveryje tik žmonės kaškuo pasieke ir laipteliu aukščiau
• Kuo užsiimate? Kuo domitės? Ką veikiat laisvalaikiu?: Užsijemu furbolu ir duomiuosi irgi futbolu laisvalaikiu mėgstu pažaisti kompiterinius žaidimus.
• Kaip pradėjote žaisti SA:MP?: Samp jau žaidžiu 5 - 4metus pradėjau žaisti draugais parodė susidomėjau ir atsisiunčiau.
• Iš kur sužinojote apie GreenSide projektą?: Esu žiurėjas daug įrašu apie greenside serverį daug ko mates čia sunki ekonomika kuo tuoliau tuo viskas virsta į realujį givenima kaip sakant viska ir realėje.
• Jūsų serverio autoritetas, į ką lygiuositės, ko sieksite?: Šiuo metu esu naujokas bet tikrai bandau lygintis ikitus serverio žaidėjus ir noriu prie jū pritapti šiuo metu mane domina gaujos ateityja norėčiau prie jų prisidėti.
• Jūsų gyvenimo autoritetas, ko sieksite realybėje? Turėti gera šeimą gerus vaikus gera mašina gera darbą tapti profesionaliu furbolinku.
• Ar turite brolių, seserų, augintinių?: Turiu du brolius kurie taip pat turi savo kompiuterius ir žaiždžia samp kitame projakte.
• Ar turite merginą(vaikiną)?: Taip turiu
• Jei norite dar plačiau papasakokite apie save: Pabendrausit pamatysit.

 

Narys baudžiamas forumo įspėjimu už:

• Draudžiama kurti naują temą nesilaikant forumo numatytų taisyklių (anketos šablonas ir pan.. Nėra nuotraukos eilutės)

Redaguota Rage Assassin

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

ahujalinau su mano nick :D Keisk nick nes serve nepazeisi gausi kick 3 kick banas nes nick vienodi musu tik as beveik 200kxp turiu o tu naujas tai neauksiu savo acc del taves :D sugalvok nauja nick laukiam taves serverija  tik su kitu nick :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

ahujalinau su mano nick :D Keisk nick nes serve nepazeisi gausi kick 3 kick banas nes nick vienodi musu tik as beveik 200kxp turiu o tu naujas tai neauksiu savo acc del taves :D sugalvok nauja nick laukiam taves serverija  tik su kitu nick :)

Ačiu jau susikuriau :D

 

Narys baudžiamas forumo įspėjimu už:

Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus(dvigubas pranešimas).

Redaguota Rage Assassin

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.