Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Idėja serveriui. Temperatūra ir ligos.

Hatice_Leo

Rekomenduojamas pranešimas

Tai pirmiausia pasakysiu apie temperatūra. Manau temperatūra turėtų keistis kas 2,3h, nes tikrovėje oras yra taip pat nenuspėjamas. Na dabar susiesiu ligas su temperatūra. Ligos ir priklausomybės. Peršalimas. Ja galima būtų susirgti, jei ilgą  laiką būnate lauke. Kaip jos išvegti? Daugiau laiko prabūti patalpoje, arba mašinoje. Ar kad būtų laužai, ir prie jo priėjus būtų komanda /silti. Kokie būtų simptomai? Na, manau padaryti, kas suktusi galva. (taip pat, kaip ir būdamas girtas) Ir galėtų eiti gyvybė greičiau, nei paprastai. Jei tik tai įmanoma. O dabar apie priklausomybes. Priklausomybę galima būtų gauti rūkant žolę, ar kitas narkotines medžiagas. Taip pat dažnai vartojant alkoholį. Aišku, gyvybė mažėtų taip pat, bet gal greičiau, net nežinau. Nes žmogaus organizmas jau yra pripratęs prie narkotinių medžiagų, ir be jų nebegali gyventi. Kaip jos išvengti, tikrai žinome -.- Nuo priklausomybių galėtų gydyti medikai. Bet tai turėtų kainuoti ne mažą sumą eurų.Infekcija. Kaip ją gauti? Ją galėtumėt gauti jei esate sušaudytas, ir ilgą laiką nesigydote. Arba jei esate pašautas, ir einate maudytis. Kaip nepasigauti infekcijos? Manau būtų visai gerai, jei kioskeliuose būtų pirkti spirito ar dar ko ir būtų komanda /spiritas. Kad pateptų infekciją. :D Arba tave galėtų išgydyti medikai. Na ir paskutinis - dantų skausmas. Dantų skausmą galima būtų gauti, jei valgai daug maisto, tokio kaip saldumynai, ir kitas nesveikas maistas. Ir jei turi dantų skausmą, kai valgai maistą tau mažėtų gyvybė, nes ir taip žinoma, jog skauda dantį :P Na, išvengti galima būtų taip pat pas medikus. (dėl šito dar nežinau) Arba nusipirkti įrankus kioskelyje. Ir dantis bandyti taisyti pačiam. Bet žinoma būtų rizika sugadinti dantis pačiam. Tai galėtum daryti namuose. Rizika būtų didelė. O šansų pagydyti dantis tik 10%.


Manau įvygžius šias idėjas padaugėtų medikams darbo. Ir niekas ir taip nenori dirbti. Na ir žaidimas taptų tikroviškesnis. Ačiū kad skaitėte. Jei patiko, negailėkite +rep


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

:DDDD neeesąmonė, nereikia! Mašinoje sedėti visa laiką, tai per grobimą visa laika reikia važiuot begiot negali :D prieš!

Tai jei būtų taip kaip tu galvoji, tai tikrai būtų nesąmonė. Aš sakau, ilgą laiką būnant lauke, t.y. 3,4,5h ar daugiau..

 

 

Aš taip pat už, gera idėja, bet mano manymu Administracija ir taip turi labai daug darbo.

Na taip, bet tai galėtų įgyvendinti vėliau, kai būtų paruoštą visa modifikacija.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Na mano asmenine nuomone, keli dalykai man patiko, bet kaip temperatūra tai tikrai erzinantis dalykas serveryje būtų ir pačiam žaidėjui gavus tokį pranešimą: Jūsų temperatūra užkilo, nueikite į pastatą arba mašiną. Manau žaidėjui nepatiktu ir jis privalėtų nueiti AFK, o jeigu kokia treniruotė? O jeigu grobimas? Bet priklausomybė, dantų skausmas bei infekcija man patiko, taigi iš dalies sakau .

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Na aš esu prieš tokią įdėja, kam reikia tokių dalykų tai tik serveriui dar daugiau darbo apkrautų palaukit starto pirma, nemanau kad kam patiktų tokė dalykai serveryje.


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš UŽ. Tikrai nebloga idėja, tik dar galėtu padaryti pvz kai nėra mediku online galėtum tą priklausomybe išsigydyti ligoninėje ten būtų koks nors pickup'as užlipi ir pasigydai už pinigus, o jeigu būtų online mediku tai automatiškai neleistu pasigydyti tą priklausomybe.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    2 nariai peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.