Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Pristatau Almantas_Pure

Almantas_Pure

Rekomenduojamas pranešimas

 Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Almantas_Pure

 Jūsų vardas realybėje (jei turite, mėgstama pravardė  B)) : Almantas visi sako Alma nžn dėl ko, bet čiūju, kad trumpiau būtu :D
 Jūsų amžius, gimimo diena (gal kas nors pasveikins su gimtadieniu  :)): 13 M. Kovo 16 d.
 Jūsų gyvenamasis miestas: Tauragė
 Jūsų kontaktai (nebūtina, bet pageidautina): Skype: almantas.girgzdys
 Apibūdinkite savo charakterį: Esu juokingas, apie žvengesa net nekalbu, priemu kitų kritika, bei minusus, pliusus. Moku atkreipti dėmesį į protingesnius žmones, nemėgstu kitų įžeidinėti arba nemėgstu kai mane įžeidinėja, aišku atsikertu, na esu toks easy-going (liaud. Lengvo būdo) žmogus bei kartais būna tokių nervuojačių dienų, kai kažkas nesiseka, tada jau galiu ir biški rage'int.

• Kokia jūsų mėgstamiausia sporto šaka?: Futbolas, krepšinis, sportas, rankinis.
• Kuo galite pasigirti, kuo esate išskirtinis iš kitų?: Esu beveik nieko neišsiskirentis iš kitų, tik gal neaukštas, o taip tai kaip ir kiti ahueni žmonės kurie prikolina, juokasi, skaldo prikolus bei...(Nesugalvoju xd)
• Kuo užsiimate? Kuo domitės? Ką veikiat laisvalaikiu?: Laisvalaikiu dažniausiai žaidžiu kompiuteriu jaigu vasara, tai žaidžiu futbolą, krepšinį arba kitas sporto šakas. Kolkas tai kartais svarmenukus pakilnuoju, kad nebūčiau išskydes :D Ir lankau rankinį, žaidžiu salėje. Duomiuosi? Tik naujaja technika turiu omenyje naujuosius telefonus, kompiuterius arba dar įdomu yra žvilgčiuoti į kitų žmonių pasiekimus.
• Kaip pradėjote žaisti SA:MP?: Na buvo dienos kai norėjau parsisiūsti GTA po kiek laiko, pamates Clemetean Tv video kaip jis žaidžia sampą užsimaniau ir aš. Man visai patiko todėl pratesiau savo karjėra sampe, buvau suradęs vieną servery, kurio neminėsiu, bet paskui suradau GreenSide ir jis man patiko, nuostabios įdėjos, na aišku tą patį serverį suradau per video, kuris buvo YT.
• Iš kur sužinojote apie GreenSide projektą?: Per video jau minėjau klausime: Kaip pradėjote žaisti SA:MP?
• Jūsų serverio autoritetas, į ką lygiuositės, ko sieksite?: Į Klemenša žiūriu jo video, jie kokybiški ir man patinka, net ir Drk pasiekė, nu MLDC žmogus.
• Jūsų gyvenimo autoritetas, ko sieksite realybėje?: Būti kaip clemetean, jk :DDDD.  Gal gyvenimo autoritetas yra C.Ronaldo Kai jį pamačiau per futbolo matcha pirmą kartą aš galvojau, kad čia dar vienas paprastas vyrukas kuris nori kažka įrodyti, bet paskui pamates kuo jis siekia ir kaip bei pamates jo nora padaryti neimanoma, būti beveik geriausiu futbolo žaidėju mano nuomonė pasikeitė, o dabar pats stengiuosi kažka padaryti, kažko siekti, bet aišku sėdėdamas prie PC nieko nepasieksiu, bet gal mano gyvenimo kryptis pasisuks kita linkme kai būsiu pilnametis (neminiu metų, nes nenoriu kažko įžeisti, na nežinau ar tai kažka įžeistų, gal net mane, bet vienu žodžiu turbūt ką norėjau pasakyti supratot) Ir tapsiu garsiausias (Kažkas). Aišku dauguma žmonių pagalvos: ha dar vienas vaikas bando kažka įrodyt vaiks krč. Na tiesiog sakau tiesa ir vsio.
• Ar turite brolių, seserų, augintinių?:  Turiu sese bei šunį vardu, Keksas ir katę vardu, Pija.
• Ar turite merginą(vaikiną)?: Ne kolkas man to nereikia, nors kaikurios limpa :D
• Jei norite dar plačiau papasakokite apie save: Na jau viską iždėščiau tai daugiau nieko apie save nenoriu pasakyti, laiško nerašysiu.
• Jūsų nuotrauka (privaloma)http://www.part.lt/perziura/eebd035ee2ccab841f20ce222374442f211.jpgnesmerkit nuotrauka dariau 2016 metų pavasarį, jaigu neklystu,  Bei norėčiau pasakyti, kad palaikinkit šį posta, stengiausi visapusiškai. Tikiuosi jum patiko :)

Redaguota Almantas_Pure

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas sekmes zaidime taip pat ir gyvenime.

 

 

Narys įspėtas forumo įspėjimu dėl forumo taisyklių nesilaikymo:

• Draudžiama rašyti tą patį pranešimą keliose temose, kiekvienoje temoje pranešimas turi būti skirtingai argumentuotas;

http://greenside.lt/index.php?/topic/39609-prisistatau-zenia-sweet/?p=227988

http://greenside.lt/index.php?/topic/39669-pristatau-almantas-pure/?p=228009

http://greenside.lt/index.php?/topic/39070-prisistatau-chebrai-minde-jaunelis/?p=228014

http://greenside.lt/index.php?/topic/39629-prisistatau-james-winston/?p=227990

Redaguota Teddy Wudson

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

sveiks malonu susipazint sekmes zaidime ir gyvenime

Dėkui, sėkmės ir tau, ačiū, kad paskaitei xd

 

 

Narys įspėtas žodiniu forumo įspėjimu dėl forumo taisyklių nesilaikymo:

• Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus; (du pranešimai iš eilės)

Redaguota Teddy Wudson

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.