Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Rage_Assassin užblokavo Yoshi_Kazakage

Rage Assassin

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Rage_Assassin


• Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Yoshi_Kazakage


• Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Čytinimas(aim)


• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : Šaudo žiauriai strange. Sukinėjasi, dalį pataiko belekaip, kitą vpš nepataiko. Ždž. https://youtu.be/rEm*cenzūra*jEwY18 https://youtu.be/lv3YXpJC4nw


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aišku kad čytas aš galiu laisvai 360 padaryt ir suleist kulkas ir čia ne pirmas ban dėl to sukinėjimosi, aš taip šaudau nuvedžiodamas (litefoot;slide vadinamas ans). Aš nesuprantu jusu, jus ka niekada nematėt taip šaudančiu žmoniu kaip aš? Nežinau kas čia per serveris, kad banina už tokia nsm, krč vienu žodžiu čia nečytinimas o paprastas šaudymo stilius.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kai šaudžiaus su juo neatrodė, kad aimas, pataiko, bet ne visas, o dėl tų 360 tai niekai ten juos padaryt, bet nemanau, kad bus čytas, iš kito projekto jis parėjęs kur taipogi ten daug kas pašaudo. No isp

 

Narys baudžiamas forumo įspėjimu už:

Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus (nuomonę kiekvienas susidaryti gali savo. Į tokias temas komentuojam nebent su įrodymais kokiais nors)

Redaguota Rage Assassin

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kai šaudžiaus su juo neatrodė, kad aimas, pataiko, bet ne visas, o dėl tų 360 tai niekai ten juos padaryt, bet nemanau, kad bus čytas, iš kito projekto jis parėjęs kur taipogi ten daug kas pašaudo. No isp

Taip iš kito projekto, kur per visa ta laika negavau nei vieno bano dėl kažkokio 360 nes visi jau žinojo kaip aš šaudau, buvo tikrintas pc mano taipogi, o čia kaip aš beveik nieko nepažystu, bei niekas nežino kaip šaudau, tai atrodo kad čytas esu. Nu krč spresti jums.

 

Narys baudžiamas žodiniu įspėjimu už:

Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus (dvigubas pranešimas, naudok daugybinį citavimą)

Redaguota Rage Assassin

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.