Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Prisistatau Titas_Trypaloski

Titas_Trypaloski

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Titas_Trypaloski

• Jūsų vardas realybėje (jei turite, mėgstama pravardė  B)) : Titas, ne neturiu.

• Jūsų amžius, gimimo diena (gal kas nors pasveikins su gimtadieniu  :)): 17, 03-25 :)

• Jūsų gyvenamasis miestas: Šilalė.

• Jūsų kontaktai (nebūtina, bet pageidautina): Skype:Titas552

• Apibūdinkite savo charakterį:Hmm esu linksmas,bendraujantis,mėgstantis paprikolinti, nepasiduodantis,turintis savo nuomone,nemėgstu dviveidžiu,hmm ką dar pasakius tai cj užteks.;)

• Kokia jūsų mėgstamiausia sporto šaka?: Krepšinis kitaip ir būti negali.;)

• Kuo galite pasigirti, kuo esate išskirtinis iš kitų?:Hmm esu iškirtinis tom kad esu jau kitoks esu kitokios išvaižduos nei visi o jei rmt tai esu labai draugiškas galiu pasakyti ir mėgstantis bendrauti.;)

• Kuo užsiimate? Kuo domitės? Ką veikiat laisvalaikiu?: Užsiimu krepšiniu lankau jau 5 metus, domina darbai kurie man prie širdies žiūriu jau nuo dabar koki darba paširinkti reikia gyvenime, Laisvalaikiu dažniausiai būnų su draugais.

• Kaip pradėjote žaisti SA:MP?: Hmm net negaliu pasakyti jau labai senai pradėjau tai negaliu pasakyti kaip pradėjau.

• Iš kur sužinojote apie GreenSide projektą?: Hmm šita projektą nuo pat pradžiu žinojau nes daug kur buvo reklamuojama tai taip ir sužinojau.

• Jūsų serverio autoritetas, į ką lygiuositės, ko sieksite?: Hmm autoritetu neturiu, tai aišku lygiuosius į geriausius,sieksiu Direktoriaus pradžiai kažkada turėjau pavaduotoja taxi bet kai nebežaidžiau ir pavogė acc tai db nauja susikuriau tai bandysiu dabar dar daugiau pasiekti arba taxi direktoriu arba furistų.

• Jūsų gyvenimo autoritetas, ko sieksite realybėje?:Mano gyvenimo autoritetai yra krepšininkai norėčiau kažka siekti su krepšiniu pakliūti į kažkokia geresne komanda.

• Ar turite brolių, seserų, augintinių?:Turiu broli ir sese, turiu ir šuni su kate.

• Ar turite merginą(vaikiną)?:Taip turiu Vaikina(Joke turiu mergina). :D

• Jei norite dar plačiau papasakokite apie save: Hmm nežinau ką daugiau papasakoti užteks tiek kiek žinosit nebūtina apie mane daug žinoti.;)

• Jūsų nuotrauka (privaloma): f82560aea7422b76ae7ad6ee22898525641.jpg

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Malonu. :)

 

 

Narys įspėtas forumo įspėjimu dėl forumo taisyklių nesilaikymo:

• Draudžiama rašyti tą patį pranešimą keliose temose, kiekvienoje temoje pranešimas turi būti skirtingai argumentuotas;

Redaguota Teddy Wudson

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.