Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Eligijus. Atsiliepimas apie serverį.

Eligijus.

Rekomenduojamas pranešimas

Labas skaitytojau.

Atsimenu kas vyko prieš maždaug 2 metus, kai šio projekto įkūrėjai įkūrė šį projektą, stebėjau jo veiklą ir kaip įkūrėjai susitvarkys su projektu. Projektui sėkmingai atsidarius pamačiau kad šie įkūrėjai yra tikrai motyvuoti bei turintys gerų idėjų. Kadangi man daug kas sakė kad čia jiems patinka žaisti. Tai sugalvojau ir aš užsukti, užsukęs į serverį pamačiau kad tai žaidimas kuris turį tikrai gerą ateitį. Įkūrėjai stengiasi padėti žaidėjams, tobulinti žaidimą, ir tai jiems puikiai sekasi. Laikas bėga, o įkūrėjai neapleidžia projekto, kaip daugelis gauną didelį žaidėjų skaičių bei pelno tada apleidžia projektą, bet tik ne šie įkūrėjai. Projektas vertas dėmesio ne tik dėl to kad įkūrėjai yra aktyvūs, turintys daug idėjų, bet dėl jo kokybės bei malonios valdžios. Aš dar neesu matęs kad kažkuris iš valdžios įžeistu ar stengtusi ignoruoti žaidėją kuris turi tikrai rimtą bėda, jie visada atranda laiko atsakyti, aišku neatsako galbūt ten per 10 minučių, bet kad gausite atsakymą tikrai. Šitokių nuostabių projektų trūksta Lietuvoje, bet smagu kad turime bent vieną tokį nuostabų projektą, kuriam galime išleisti tikrai nemažą dalį laiko, kadangi projektas jūsų nenuvils, kaip ir manęs nenuvylė.

 

GreenSide.lt

Mūsų nuostabiausias žaidimas,

ačiū įkūrėjams kad padarėte tokį nuostabų žaidimą.

Tariame didelį AČIŪ jums!

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias

TEMA RAKINAMA:

• Nuo paskutinio jos aktyvumo praėjo daugiau negu 2 savaitės ( 14 dienų ).

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    2 nariai peržiūrėjo šią temą:
    Misteris_Erikas  Svečias 

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.