Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Apgavo John_escobar

Jamal_Sharan

Rekomenduojamas pranešimas

1. Jūsų Vardas_Pavardė:  Lukas_Morreto


2. Jus apgavusio asmens Vardas_Pavardė:  John_Escobar


3. Detalus apgavystės aprašymas su įrodymais (kuo detaliau - tuo mums bus lengviau jums padėti):  Prisijungiau i serveri, ir mano transporto priemone neturejo elektros, ir isikvieciau admina john_Escobar ir jis sako duok transporta pripildysiu  t.t daviau ir jis pradejo atmazintis kad dave netycia darkuj t.t  ir pavoge mano nrg, poto isjunge telefona pabego, ir prasau grazinkit mano nrg tai vienintelis mano transportas ant kurio taupiau labaj ilgai Irodymai: http://imgur.com/a/yrwIg Prasau  grazink rokai mano nrg,  as nesuprantu apie pildyma nieko   nezinojau kad apgaus. Ir kai prasau grazinti raso sitaip http://imgur.com/a/ZrNef


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas, tiesiog man daviai pripilti Elektros ir sakiai nebereikia, tai reiškia tau nebereikia NRG, Tai ačiū tau už ją :)

john_escobar nemeluok, as nesakiau kad nebereikia atsiusk irodymus kur as rasiau :)) Grazink nrg , Melagi tu. Laukiu irodymu   kur as tipo rasiau kad nebereikia nrg paprasiau tik papildyt elektros ir tu pabegai.. Patikrina tegul rokas logus 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš išviso čia nepričiom, nes man kaip sakant iš oro davė NRG. Aš buvau DPD kanale ir sako John darkai nori nrg sakau duok galvojau duos savo nrg o paskui žiuriu davė Luko nrg. Aš ją perkeliau į saloną ir tada Escobarui atidaviau nrg. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

john_escobar nemeluok, as nesakiau kad nebereikia atsiusk irodymus kur as rasiau :)) Grazink nrg , Melagi tu. Laukiu irodymu   kur as tipo rasiau kad nebereikia nrg paprasiau tik papildyt elektros ir tu pabegai.. Patikrina tegul rokas logus 

O kur parašyta jog aš tau sakiau jog ją atiduosiu?? Nėra, tad pats kaltas kad neskaitai :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

O kur parašyta jog aš tau sakiau jog ją atiduosiu?? Nėra, tad pats kaltas kad neskaitai :)

Eee, pats rasiai atiduosiu nebijok rasiai kad tu adminas kt, Tegul rokas patikrina Logus,  ir nesik i bata, matos bandai isisukti, grazink ir viskas,   kam dabar cia meluoji ir kitka?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.