Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Uzbanintas be irodymu, banned anketa patvirtinta !!!

Karolis_Grozis

Rekomenduojamas pranešimas

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Karolis_Grozis

2. Kokios pagalbos jums reikia: Prasau serverio savininka perziureti mane uzblokavusio zmogaus anketa.

3. Kuo plačiau apibūdinkite savo problemą: Uzbanino mane del name tag naudojimo, anketa patvirtino, nes as buvau idejas video o poto redagavau ir vietoj video idejau foto nes per foto puikiai matosi ka as norejau parodyti. Taigi nera absoliuciai jokio irodymo jog naudoju name tag. Taciau Keza patvirtino banned ir mano unban anketa atmete nors irodymu nera !!! http://greenside.lt/index.php?/topic/42889-best-puffy-užblokavo-karolis-grozis/#entry242206 Kaip gali anketa buti tvarkinga kai nera irodymu jog naudojau cytus....

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

tu matau su principais, Gi mano foto matosi kad tu filmavai video o db tik foto ikelei, reiškia buvo redaguota. Ir mano nuotraukuose matosi kad per video yra nametag. Aš nesuprantu ko tau pačiam reikia.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tai nebereikalo sakiau photoshop master esi :D Kazkas kazka i foruma ikels prie ju foto pridesi kazkieno varda su gyvybiu stulpeliu ir begai baninti kol pats vienas liksi serve zaist :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.