Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Prisistatau Sabas_Brown

Sabas_Brown

Rekomenduojamas pranešimas

ANKETOS ŠABLONAS

 

"

Jūsų vardas -

Ing : Sabas_Brown

 

Kiek jums metų -

17 metų 

 

Jūsų nuotrauka -

8489b03de94d22ecca44dc0954f462d3450.jpg 

 

Laisvas plotas jūsų mintims ir ne tik... -

Na tai sveiki visi , serveryje esu pasivadinęs Sabas_Brown , tikriausiai duag kas mane pažįsta iš Kešos projekto . Atėjau į šį serverį išbandyti ką nors naujo , mane pritraukė unikalios sistemos , darbai ir visą kitą . SA:MP pradėjau žaisti kažkur nuo 2012 metų vidurio , aišku tai nereiškia kad visą laiką vien tik žaisdavau jį , buvo nemažai pertraukų . Per visą savo SA:MP istoriją , teko apsilankyti daugelyje projektu , aišku juose neužsilikau , jie manęs nesudomino , ir grįždavau ten kur pradėjau savo istoriją , šiame projekte tikiuosi taip nebus , nes tas serveris jau manęs nebetraukia , bandysiu nusistovėti GreenSide , šiame projekte per tokį trumpą laiką sutikau ne vieną pažįstamą ... Manau čia bus tai ko reikia visiems,  gera atmosfera , bei tikiuosi šis projektas bus konkurentas kitiems .
Na apie savo SA:MP istoriją , kaip minėjau dažniausiai žaisdavau tame serveryje , ten nesu daug ko pasiekęs , esu pridaręs begalę klaidų ir blogų dalykų kurie užkirto man kelią į ateitį , ten pasiekau tik Fūristų ir PD/FBI direktoriaus postus , bei buvau šių firmų pavaduotoju . Kaip minėjau pridaręs esu begalę nesamonių daugeliam žaidėjų , pri*cenzūra*ęs po nosim ir pabėgęs , kenkęs kitiem ir t.t , na bet čia nesigilinam , naujas projektas nauji žmonės .

 

Šiek tiek apie save , mano vardas : Gabrielius , gyvenu nuo pat mažens Kaune , grynas slabodenskas :D Laisvalaikis aišku draugai , kiti užsiemimai , sporto salė , krepšinis , dviračiai , draugai , fudblotas ir t.t

Apie savo sąvybęs , esu užsispyręs žmogus , stengiuosi savo pradėtą darbą padaryti kuo geriau , kad būtų iš to rezultatas , nesu ten koks blogietis , esu taikus žmogus ,mėgstantis bendrauti , paprikolinti kaip sakoma , pasilazdavoti vienas iš kito ir t.t .
 

 

Ai užteks čia pilstyt , jei norėsit tai suprasit .
 

 

"

Redaguota Sabas_Brown

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

O koks tavo tikrasis vardas ir kiek metų? Nesuprantu, kam kurti prisistatymo temą tokiu būdu, tipo ''prikolai''

 

 

Neužskaitau, nėra nuotraukos ir man atrodo jog ne 11 tau tai net graudu kai žmonės bando būt mandriais tačiau parodo tik savo kitą tikrai neprotingąją pusę. Kelk nuotrauką.

 

 

Sveikas, malonu, mhm 11 metų :DD gal ne taip parašei :D ... Beje sėkmės tau!

Uojej , suklydau dėl tų metų :DD Pataisysiu , srr ./ Sveiki 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas malonu susipažinti :)

 

 

 

Gaunate žodinį įspėjimą už šios taisyklės pažeidimą:

Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus (viename pranešime turi būti minimaliai 5 žodžiai);

 

-Edis_Kingston

Redaguota Edis_Kingston

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

sveikas vienuolikameti, sėkmės tau didžiausios tiek servery tiek gyvenime :)

Sveikas , pataisiau metus buvo įsivėlusi klaida .

 

Sv Gabrieliau, malonu susipažinti, tikiuosi jog čia pasieksi dar daugiau negu pas Ryža serveryje ;)

Tai ten p. Sw ir tau , ten visi savus stumdo ir tak diela

 

Sveikas Sabai, malonu susipažinti. Matosi kad nemažai laiko skyrei savo istorijos aprašymui, sėkmės. :)

Sveikas tikrai daug neužtrukau , nei puse neparašiau apie save , nenorėjau rašyt daug , nes niekas net neskaitytų .

 

Sveikas sabiau norėčiau foto pamatyti tavo nes per daug naglas :/

Sveikas , bus laikas gal ir įkelsiu , norėčiau paklausti per kurią vietą aš esu naglas ? Kodėl taip manai ? Kaip tik stengiuosi labai neišsišokti , aš dar ramus .

 

*cenzūra*, jau visi matę tave tikriausiai, nereikia tuos nuotraukos. Malonu susipažinti.

Sw Wegetarian

 

Sveikas Sabai,na imsi diriką :D priimk į skype ernestas5522 mes gi pažystami :D

Sveikas Kešai , nemėgstu dviveidžiu žmonių , jeigu draugas , pažystamas ir t.t , gerai suėjom , bet tas banas pas keša iš oro tai irgi ne kažką . Manau prasimuši

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas atvykes į greenside, bet man įdomu kodėl viena diena kai visi taves ts prašė pakalbėt tu atmazu šaudei i chata

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas malonu susiažinti, jai reikes pagalbos kreipkis i A.Ž. sekmes projekte primenu ryt startas

Sveikas , žinau tikrai kad rytoj :)

 

Sveikas atvykes į greenside, bet man įdomu kodėl viena diena kai visi taves ts prašė pakalbėt tu atmazu šaudei i chata

Sveikas , nenorėjau ir nekalbėjau , intrigą dariau , atmazų net ne buvo ir kas tie visi ? Vienas 15metis rovėsi ir viskas :D Yra tokia patarlė duok dur.. kelią . .. :D , su kuo reikia su tuo ir kalbu , neleido mama su nepažystamais kalbėtis :D

Sveiki visi kas dar ten rašė , man taip pat malonu susipažinti su jumis , sekmės GS'e

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.