Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×
Pinjatų maratonas 2024! ×

Pagalbos dėl SAMP ir 2 vaizdo plokščių! [ATSILYGINSIU]

Aleksas_Mint

Rekomenduojamas pranešimas

1. Jūsų Vardas_Pavardė:  Aleksas_Mint

2. Kokios pagalbos jums reikia: Dėl gta sa/samp neveikimo.

3. Kuo plačiau apibūdinkite savo problemą: Žodžiu, šiandien pasiemiau laptopą kuris turi dvi vaizdo plokštes, vieną integruotą intel hd graphics family, o kitą amd radeon r9 m265x kuri automatiškai įsijungia atliekant kokį tai sudetingesni darbą. Tačiau šiandien įsirašiau gta ir roberts overhaul packą, turėjo laisvai patempt bet su enb lagino, o be enb buvo tik 35 fps, kas man pasirodė keistą, nes gta v ant medium/high 60 fps, o world of tanks ant max 50 fps. Buvau įsitikines kad tai dėl to, jog gta sa veikia ant intel hd vaizdo plokštės, pasigooglinau ir pasirodo ne aš vienas su tokia problema, radau sprendimo būdą, per amd settingus nustačiau tiek gta tiek sampą ant high perfomance modo (o tai reiškia kad turėtu veikt ant r9 vaizdo plokštės), tačiau vos paleidus samp ekranas juodas ir tesigirdi garsas, o po kurio laiko atsiranda samp pelyte, nieko daugiau.. Bandžiau perrašyt tiek gta, tiek sampą nelabai padėjo. 
Tie kas padės, atlygis - 6 tdėžes.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
4 minutes prieš, The_Eagle said:

Sveikas, išsiaiškink kelių xBIT kompiuteris ir atsiųsk vaizdo plokštei driverį, tikriausiai ji neaktyvuota / neveikia :wacko:

megink šitą:
http://www.amd-drivers.com/download-RadeonR9M265X-mobility-driver-for-Windows8-64bit.html

Windows 10 64 bit, anyway driveriai ir t.t yra, bene manai kad intel hd graphics pajėgus pavilkt gta v ant 60 fps? :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.