Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Pristatau Gang_Robis

Gang_Robis

Rekomenduojamas pranešimas

 Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Gang_Robis
 Jūsų vardas realybėje (jei turite, mėgstama pravardė B)) : Robertas,pravardė Džeris,arba Myša
 Jūsų amžius, gimimo diena (gal kas nors pasveikins su gimtadieniu :)): 16 metų. 2000-10-23
 Jūsų gyvenamasis miestas: Kaunas <3
 Jūsų kontaktai (nebūtina, bet pageidautina): kam reikės - paprašys ;)
 Apibūdinkite savo charakterį: na esu nelengvo charakterio... su manim yra sunku bendrauti,neprisileidžiu bet ko.. Esu kaip ir užsidares savyje,tad tai didelis mano minusas. Esu padedantis,ir nuoširdus
 Kokia jūsų mėgstamiausia sporto šaka?:  Plaukimas
 Kuo galite pasigirti, kuo esate išskirtinis iš kitų?: Nuoširdumu,ir atvirumu,čia pagrindiniai mano pliusai
 Kuo užsiimate? Kuo domitės? Ką veikiat laisvalaikiu?:  Laisvalaikiu modifikuoju kalnų dviračius (DH),važinėju įvairiomis trasomis Downhill dviračiu. Paišau kažką per photoshopą :D
 Kaip pradėjote žaisti SA:MP?: Kažkada draugas papasakojo,sakė pradėt,ir tikrai nesigailiu
 Iš kur sužinojote apie GreenSide projektą?: Visur apie jį šneką,kur čia nežinosi... :D
 Jūsų serverio autoritetas, į ką lygiuositės, ko sieksite?: nežinau,iš normalesnių pasirodė Egidijus_Keza,biški padėjo,biški paprikolinom p.s Keza vartoja koksą nuo mergaičių krūtinės
 Jūsų gyvenimo autoritetas, ko sieksite realybėje?: Autoritetas esu pats sau,kitų žmonių klaidų nekartoju ^_^ (Chill vpš)
 Ar turite brolių, seserų, augintinių?: Broli,ir katyte
 Ar turite merginą(vaikiną)?: amm... turiu drauge,kurią nežinau kaip įvardint.. :D tai tebunie tiesiog draugė.
 Jei norite dar plačiau papasakokite apie save: Esu Robertas iš Kauno miesto. Užsiemu kalnų dviračių sportu,mėgstu ekstremalu sportą. Esu begalo atviras,nuoširdus,bei padedantis. Problemų pats niekada neieškau,nebent jos suranda mane.. :D Šiuo metu dar mokausi mokykloje,žadu kažką kažkaip kažkur kabintis į gyvenimą,ir tikiuosi mano svajonės išsipildys. B)
 Jūsų nuotrauka (privaloma)

Su draugu čhill (ant kaklo :D)

Robertas Ručinskas nuotrauka.

 

Su mama  :wub:

Robertas Ručinskas nuotrauka.

 

Degėsis

Robertas Ručinskas nuotrauka.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
16 valandas prieš , Ema_And said:

Sveikas,  geras prisistatymas :D Sėkmės tau čia :)

kodė ;D

 

5 valandas prieš , Mase_Masee said:

Malonu susipazinti, linkiu tau sekmes zaidime !

sėkmės ir tau :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias

TEMA RAKINAMA:

• Nuo paskutinio jos aktyvumo praėjo daugiau negu 2 savaitės ( 14 dienų ).

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.