Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Arabu driftingas.

Tony_Hatcch

Rekomenduojamas pranešimas

tai išvis įmanoma :D ??? Omg čia tai driftas,kad man taip mokėt per sampą :D

Nu tai arabai tie parsibegėja dugnu ir traukia rankini, todėl ir nešiojas stipriai, bet jeigu koks rimtesnis daiktas pasitaikytu slystant šonu tai nekažką jiem būtų, pasižiūrėk daugiau video youtubėje pamatysi kaip varo jie.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

uoj šitas senas video , dar mažas buvau ir žiūrėjau . Čia be baimiai jie , toks jų gyvenimo būdas , drift karalystė ten galėtų būt o ne tokyas ;D Yra geras video kur su Dižpu ant 2 ratų važiuoja ir skardine į žemę braukia ;D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

:D arbai piso drifto gero :D

 

 

Gaunate žodinį įspėjimą už šios taisyklės pažeidimą:

Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus (viename pranešime turi būti minimaliai 5 žodžiai);

 

-Edis_Kingston

Redaguota Edis_Kingston

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Drifto 0 , tik nešiojasi daugiau nieko, p.s. jie daunai yra, aišku, taip reikia sugebėti, turėti labai didelius įgūdžius, bet čia drifto nėra. Antra, jie driftina su priekiniais ratais varomais :D:D:D:D:D:D:D man tai juokingiausia, o visada driftina žmones su - 4x4 arba galiniais varomais, o priekiniai, kad driftintum turi būti ahujėnas drifteris.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Neblogai turių ir aš šioki tokį VIDEO 

 

Jooo Šitame video pavaizduotą kokie jie yra nesveiki ir daro tokius veiksmus kurie gali sužeisti kitus :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

labai seni video, bet nesveikai taškos :D

 

 

 

Labai primityvus bei rizikingas būdas driftingui, pasimaišius kokiai plytai ar kam po ratais...

ir nuneštų tą plytą, o jei prie žemės pritvirtinta blogiausiu atveju padangą numautų ir susimėtytų, užsidėtų zapaskę ir toliau pajechali ;dd

 

 

Drifto 0 , tik nešiojasi daugiau nieko, p.s. jie daunai yra, aišku, taip reikia sugebėti, turėti labai didelius įgūdžius, bet čia drifto nėra. Antra, jie driftina su priekiniais ratais varomais :D:D:D:D:D:D:D man tai juokingiausia, o visada driftina žmones su - 4x4 arba galiniais varomais, o priekiniai, kad driftintum turi būti ahujėnas drifteris.

priekiniai varomi? Nejuokauk taip stipriai.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Seni matyti video. Tiesiog žmonės savižudžiai... Ka ten rašė apie Tokija tai nesupratau iš vis. Tokijas Japonijoje.

 

Tačiau man asmeniškai buvo geriausias drifteris Giorgi Tevzadze. Gaila, bet žuvo avarijoje prieš pusantrų metų. Citata:

"Senam „BMW M5“ atsitrenkus į medį žuvo bene garsiausias Gruzijos gatvės lenktynininkas Giorgi Tevzadze. Avarijos metu vyras nevairavo, prie vairo sėdėjęs jo draugas praktiškai nenukentėjo"

 

 

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Drifto 0 , tik nešiojasi daugiau nieko, p.s. jie daunai yra, aišku, taip reikia sugebėti, turėti labai didelius įgūdžius, bet čia drifto nėra. Antra, jie driftina su priekiniais ratais varomais :D:D:D:D:D:D:D man tai juokingiausia, o visada driftina žmones su - 4x4 arba galiniais varomais, o priekiniai, kad driftintum turi būti ahujėnas drifteris.

Ha, sujuokinai gan stipriai, priekiu varomas driftas, what? Jis ten minimum skrieja 150, ir taip ilgai išlaiko ant skerso su priekiu?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.