Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Unban War_Xar

GOODgame

Rekomenduojamas pranešimas

ATSIBLOKAVIMO ŠABLONAS,

 

 

 

 

 

•••

 

 

 

 

 

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : War_Xar

 

• Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo : Tankistas_Benas

 

• Už ką buvote užblokuotas ?: Čytinimą.

 

• Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo : Nespėjau pasidaryti, nes iškart /q parašiau, tai - neturiu. Dar man neina daryti su f8 nuotraukos, tai su lightu reikėjo vistiek rr daryt, kad įjungti.

 

• Vaizdinė medžiaga bandant jungtis į serverį : http://prnt.sc/e4v03q (Su f8 neina daryti)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
11 valandas prieš , War'Xar said:

ATSIBLOKAVIMO ŠABLONAS,

 

 

 

 

 

•••

 

 

 

 

 

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : War_Xar

 

• Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo : Tankistas_Benas

 

• Už ką buvote užblokuotas ?: Čytinimą.

 

• Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo : Nespėjau pasidaryti, nes iškart /q parašiau, tai - neturiu. Dar man neina daryti su f8 nuotraukos, tai su lightu reikėjo vistiek rr daryt, kad įjungti.

 

• Vaizdinė medžiaga bandant jungtis į serverį : http://prnt.sc/e4v03q (Su f8 neina daryti)

Aš turiu įrodymus, bet nekėliau, nes event buvo ir anketa turi būti po užblokavimo 10 min, prisičytinai, visas mašinas susprogdinai..

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Labash. Pirmą jei blokuoji, tai galėjai po evento arba jį sustabdyti, galų gale  perspėti ir pasakyti bus veliau. Bet tau nedaėjo, turejai 1h laiko, pasiskaityk taisykles pirkdamas administratorių tuomet...Galbūt Egidijus nesupyks ir atblokuos be nuotraukos, nes yra problemų, dar ir free banas. P.S Kokias mašinas žmogau?Darei eventą aš atvažiavau su infernus, vienas medkirtys dalyvavo ir sprogo jo mašiną, o kai atvažiavau buvo dar sprogę porą, tai jis gavo baną, bet anketos irgi nėra. Tuomet paklausiau tavęs, koks bus prizas, o tu ignoravai. Jūs visi išvažiavot, o aš važiavau į kaimelius, po keliui gavau baną.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.