Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Pridėti Administracijos papeikimo taisyklė.

Zaher_Kukulis

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Zaher_Kukulis

• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Tesiog pridėti taisyklė, prieš peikiant kai preina 24 val (1 diena) ar 48 val (2 dienos) pridėti straipsnį.

1.0 Prieš peikiant serverio administratoriu galioja įrodymai 24 val.

• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas forumui?: Nes dabar kai užblokuoju žaidėja už nieka (liaud. free ban) bet jei yra SS/VIDEO nėra skirtumo kai pvz už čytu naudojima kaip ten tokie; auto c-bug, spread, nametag ir t.t. Kai užblokuoju nei iki galo pasižiūriau ar ne ta priežastį uždėtu prieš blokavima visada sugebės papeikimą rašyt (liaud. ppk). Jūs manot kad protingesni pasidarysit kad peiksit koki Administratorių ten koki senbuvi. Na aš buvau viena sumaišes žaidėjo ID ir ne ta priežastį dėjau bet ir tai nepeikė kad ne ta priežastį dėjau. Juk vistiek Administratorius pateikė video ir nors jos nepatvirtino, ir dabar pulti prie papeikimo?.

• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą):

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kažkokį čia grybą sumalei, nemoki normaliai minčių išsakyti. Aš prieš, kadangi ką nori tą gali peikti, čia jau vertinančiųjų problema priimti papeikimą ar ne. Jeigu tau tai trukdo žaist nepirk admino.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:
    Svečias 

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.