Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Prisistatau: Arnas_Classic

Arnas_Classic

Rekomenduojamas pranešimas

Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Arnas_Classic
Jūsų vardas realybėje (jei turite, mėgstama pravardė B)) : Arnas(arnelis xd)
Jūsų amžius, gimimo diena (gal kas nors pasveikins su gimtadieniu :)): 11 metų[žn vaix]2005.04.29
Jūsų gyvenamasis miestas: Raseiniai!!
Jūsų kontaktai (nebūtina, bet pageidautina): -
Apibūdinkite savo charakterį: Esu linksmas,bendraujantis,padedantis.Užsispyręs,charizmatiškas žmogelis.
Kokia jūsų mėgstamiausia sporto šaka?: Neturiu vienos mėgstamiausios,pas mane kvadratas,futbolas,badmintonas.
Kuo galite pasigirti, kuo esate išskirtinis iš kitų?: nesiskiriu niekuom. :D
Kuo užsiimate? Kuo domitės? Ką veikiat laisvalaikiu?: Užsiimu sportu[rimtesniu]Žaidžiu futbolą,kvadratą,badmintoną.Dažniausiai daug laiko skiriu mokslams,bet kai yra laisvo laiko tai ir sampe palošiu po 6h :D.Šiaip dar su draugais lauke būnu,varom į parduotuves kanors.
Kaip pradėjote žaisti SA:MP?: Buvau tikrai dar mažas[7metų].Labai mėgdavau žaist prie PC,tai krč ieškojau kažko naujo,nes jau buvau visas misijas per gta sa įvygdes su sesės pagalba xd.Ieškojau ieškojau,ir taip pyst sesė sako:žiūrėk va galėsi žaist su draugais čia multiplayeris.Bet aš vpš nežinojau,kas tas multiplayeris,tai galvoju dafaq.Sesė paaiškino.Nu pabandžiau,bet aišku mane visi šaudė,rėkdavau per visus namus :D.Poto sesė išmokino ten žaist krč,ir taip užsikabliavau nuo angliškų servų iki lietuviškų.
Iš kur sužinojote apie GreenSide projektą?: Išpradžių su draugais darydavom DM ryžyne,ten krč pavų esu turėjas,visai įdomu buvo.Poto krč sako draugas:Žie,Arnai atsirado naujas servas.Sakau koks pavadinimas?Greenside sako.Nu aš susidomėjau,bet nieko smagaus nepamačiau.Galvoju neidomu.Nes tuo metu aš turėjau prižiūrėtoją ryžyne ir buvo ką veikt.Poto jau keli draugai susidomėjo greensidu.Sako krč einam tik žaist tą serverį.Nu galvoju ok,nes tuo metu buvau ryžyne gavęs baną.Nu vėl pabandžiau.Tada jau patiko.Pradėjau žaist ir pamačiau,kad pinigai tik į +.Nu man patiko.Bet dėl vienos priežasties negalėjau palikti serverio.Tai yra-Darbas su pakvietimu.Nuo to laiko aš ir žaidžiu šį serverį.
Jūsų serverio autoritetas, į ką lygiuositės, ko sieksite?: Autoritetas Tadas_Chill xd.Sieksiu čj kokio priž serverio,bet dar negreit,nes su tiek metų nieko rimto nepasieksiu.
Jūsų gyvenimo autoritetas, ko sieksite realybėje?: Gyvenimo autoriteto neturiu,o realybėje sieksiu Policininko darbo :D
Ar turite brolių, seserų, augintinių?: Turiu sesę vardu Greta.Dar turiu tokį pusiau voverę pusiau žiurkėną:Degutį.Jo vardas Mažius.
Ar turite merginą(vaikiną)?: tai aišku,kad turiu.kaip kitaip :D
Jei norite dar plačiau papasakokite apie save: Plačiausiai papasakojau :D
Jūsų nuotrauka (privaloma):
http://www.part.lt/perziura/bc4239f84430b49ff201b4c5ba149bdd688.jpg

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    2 nariai peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.