Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

PASIŪLYKIT ŽAIDIMŲ

Augis_Image

Rekomenduojamas pranešimas

Sveiki visi taigi belaukiant STARTO neturiu ką veikti bet jau žinau kad startas rytoj tai noriu kuo greičiau prastumti laiką, todėl noriu paklausti kas žino gerų žaidimų: Man reikia, kad jie būtų šaudykės su misijom panašių kaip Call of Duty, Battlefield ar Far Cry bet tik ne fantastiniu kaip narutas ir tekenas.


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Cs:go, dirt 3, fifa

 

Gaunate žodinį įspėjimą už šios taisyklės pažeidimą:

Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus (viename pranešime turi būti minimaliai 5 žodžiai);

 

-Edis_Kingston

Redaguota Edis_Kingston

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ajjj dar mafia 2, gtaIV

 

Gaunate žodinį įspėjimą už šios taisyklės pažeidimą:

Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus (viename pranešime turi būti minimaliai 5 žodžiai); (Doublepost)

 

-Edis_Kingston

Redaguota Edis_Kingston

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

jei kompas geras tai patariu isbandyti Far Cry, 3 ir 4 dali, nereikalauja gero kompo, ir seip idomus yra.

 

Jei nori kazko idomaus online tai patariu isbandyti Battlefield 3. Yra naujas nemokamas torentas, visi atnaujinimai viename, tiksliau sakant LIMITED EDITION. Visi modai, ginklai, transportas yra nauji, viska eina keltis atsirakineti. DAuk serveriu yra.

 

Jei seip kazko reikai tai isbandyk Medal of Honor (dauk daliu yra), Sniper Elite (1-2), Company Of Geroes (3 ar 4 dalys yra su dauk atnaujinimu, visos geros savaip)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

jei kompas geras tai patariu isbandyti Far Cry, 3 ir 4 dali, nereikalauja gero kompo, ir seip idomus yra.

 

Jei nori kazko idomaus online tai patariu isbandyti Battlefield 3. Yra naujas nemokamas torentas, visi atnaujinimai viename, tiksliau sakant LIMITED EDITION. Visi modai, ginklai, transportas yra nauji, viska eina keltis atsirakineti. DAuk serveriu yra.

 

Jei seip kazko reikai tai isbandyk Medal of Honor (dauk daliu yra), Sniper Elite (1-2), Company Of Geroes (3 ar 4 dalys yra su dauk atnaujinimu, visos geros savaip)

O norėjau paklausti jei esi žaides ar geras Battlefield 4, kaip jis ?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

O norėjau paklausti jei esi žaides ar geras Battlefield 4, kaip jis ?

Zaides esu. Daugiau teko zaisti tik offline, per misijas. Misijos idomios, idomi istorija, ir nenuobuodu, dauk ivairiu ginklu, didelis pasirinkimas zaidimo, kaip vykdysi misija. O jei kalbant apie online, tai tikrai super, labai idomu, dauk transporto priemoniu, dideli zemelapiai, visur yra  veiksmo, zjbs, kad gali atsirakineti dauk ivairiu dalyku.

 

Bet jis reikalauja labai dauk, mano kompas ji pavelka tik ant medium grafikos, jei daugiau uzsikeliu issijungia iskarto. Bet ant medium uztenka man ir losiu be trukdziu.

 

Uzsiregistruok i ORIGIN galesi savaitei pasiimti nemoka Battlefield 4, ismeginsi.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Zaides esu. Daugiau teko zaisti tik offline, per misijas. Misijos idomios, idomi istorija, ir nenuobuodu, dauk ivairiu ginklu, didelis pasirinkimas zaidimo, kaip vykdysi misija. O jei kalbant apie online, tai tikrai super, labai idomu, dauk transporto priemoniu, dideli zemelapiai, visur yra  veiksmo, zjbs, kad gali atsirakineti dauk ivairiu dalyku.

 

Bet jis reikalauja labai dauk, mano kompas ji pavelka tik ant medium grafikos, jei daugiau uzsikeliu issijungia iskarto. Bet ant medium uztenka man ir losiu be trukdziu.

 

Uzsiregistruok i ORIGIN galesi savaitei pasiimti nemoka Battlefield 4, ismeginsi.

O tai pas tave koks pc kiek branduolių, kiek GB RAM ar Ghz ? nes pas mane 4 branduoliai 8 GB RAM ir 3.60Ghz tai man čia eitu pilnom grafikom ar ne ?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

CS:GO aš irgi norėčiau pakapot, bet vis nerandu normaliai iškur jį nusipirkt, nes El.Bankininkystės neturiu, o gyvenu nuo miesto toliau tai irgi nėr kaip. 

 

O pasiūlyčiau labai pažaist Spec Ops - The Line. Grafikos labai geros, istorija belenkaip nereali, žodžiu kai perėjau tai labai patiko man. Paskui METRO Last Light siūlyčiau pabandyt. LoL'ą jei  patinką.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

CS:GO aš irgi norėčiau pakapot, bet vis nerandu normaliai iškur jį nusipirkt, nes El.Bankininkystės neturiu, o gyvenu nuo miesto toliau tai irgi nėr kaip. 

 

O pasiūlyčiau labai pažaist Spec Ops - The Line. Grafikos labai geros, istorija belenkaip nereali, žodžiu kai perėjau tai labai patiko man. Paskui METRO Last Light siūlyčiau pabandyt. LoL'ą jei  patinką.

CSGo gali nusicrackinti bet reikia gera surast. Ir be to keli serveriai tėra nelegaliems žaidėjams.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.