Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Pristatau Andrew Speaker!

Enrique_Williams

Rekomenduojamas pranešimas

 Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:  Andrew Speaker.
 Jūsų vardas realybėje (jei turite, mėgstama pravardė B)) :  Deivydas.
 Jūsų amžius, gimimo diena (gal kas nors pasveikins su gimtadieniu :)):  15 m. 2002-03-09
 Jūsų gyvenamasis miestas:  Telšiai.
 Jūsų kontaktai (nebūtina, bet pageidautina):  Skype: gangster...71
 Apibūdinkite savo charakterį:  Draugiškas, sumanus, sąžiningas, drąsus, kuklus, kantrus, aktyvus.
 Kokia jūsų mėgstamiausia sporto šaka?:  Futbolas, kašis, turnikas.
 Kuo galite pasigirti, kuo esate išskirtinis iš kitų?:  Na neisivaizduoju esu kaip kiti paprastas žmogus kuris lankau futbolą, ir tiek..
 Kuo užsiimate? Kuo domitės? Ką veikiat laisvalaikiu?:  lankau futbola  jau 8 metus, laisvalaikiu praleidziu su draugais mieste ir kt..
 Kaip pradėjote žaisti SA:MP?:  draugas pasiūlė ir tiek..
 Iš kur sužinojote apie GreenSide projektą?:  pusbrolis pasakė, kadangi pusbrolio draugas yra Aivaras.
 Jūsų serverio autoritetas, į ką lygiuositės, ko sieksite?:  na dar daug ko čia nepažystu, bet stengsiuosi ko nors pasiekti ir turėti reputacijos.
 Jūsų gyvenimo autoritetas, ko sieksite realybėje?:  būti futbolininku, arba tiesiog važiuoti į užsienį dirbti.
 Ar turite brolių, seserų, augintinių?:  Brolį ir šunį jokšyrą.
 Ar turite merginą(vaikiną)?:  turejeu keles jau bet nusprendziau jog nei ta nei ta ne mano skonio nors prabuvom po kelius menesius kartu :D
 Jei norite dar plačiau papasakokite apie save:  Taigi sveiki, mano vardas Deivydas, man yra 15 metų esu iš Telšių, samp serverius žaidžiu jau 5 metus ar daugiau, šiame serveryje man pasiūlė žaisti pusbrolio draugelis Aivaras.. tai buvo kai susitikom vasarą ar kada varyt ten tarp draugų rate lošt fūlės ir jie abu man pasiūlė lošt su mano draugu šį serverį ir mes pradejom.. tai pat pusbrolis pradėjo pasakoti kokios čia ahujenos sistemos ir man tikrai patiko, prisijungiau pirmą kartą ir nustebau.. tikrai sunku yra ką nors užsidirbti dar tokie žaidėjai kur specialiai puola į mašiną bet neesmė, tiesiog nuostabus serveris su geromis sistemomis, šiame serveryje aš daugiau negu metus, bet čia dažnai nelošiu. Be samp dar užsiimu futbolu, vasarą su draugu papildomai varom i stadika ant turniko. 
 Jūsų nuotrauka (privaloma):  

:D:D:Dhttp://m.imgur.com/p20Qq4l

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.