Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Unban Gradigar_Kaldrabal

Gradigar_Kaldrabal

Rekomenduojamas pranešimas

1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Gradigar_Kaldrabal

 

2. Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užtildė : Vycka_Flex

 

3. Už ką buvote užtildytas : Krč šitam adminui negalima net Vip duoti o ką jau galbėti apie admina. Krč gavau iš jo free banx už nieka. Dar ppk gaus. Krč ans mane gaudė ir sugavo ir nuvežė į jailą ten sėdau 60min ir taip nuleidau samp ir po 30 min vėl įjungiu ir žiūrių banx nuo jo, kad čytinimas ir įmete į užblokuotos ir užrakino ans tema nors va įmesiu linka ir krč pažėk ta klipa nufilmavo kaip su turizmo važiuoju xD nesuprantu kur čytas?? sako nytro.cs :DD aj gal Vycka nesi mates turizmo su nytra?? :DD jai matai kad neina ugnis tai duosiu tau pralėkt ir pamatysi tau ar eina ar ne. Negaliu pakęst toke. O  gal jam nepatiko mano turizmo spalva.. ar ratai.. nežinau kas tam Vaiciekui užėjo. UNBAN nes tokių adm tikrai nereikia kurie free blokuoja ir užrakina anketa xD

 

4. Vaizdinė medžiaga kuri įrodytų, jūsų nekaltumą : Įkelsiu linka kur esu banx ir pažėsit koki jis klipa padarė. Ir jai įžvelgsit mana kaltuma tai pasakykit kur jį matot nes aš nyhuja nematau :DD Vyckai čj reiks suvedima akių nuvešt padaryt.

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.