Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Unban Robertas_West

Robertas_West

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Robertas_West

 

• Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo :James_Surreno

 

• Už ką buvote užblokuotas ?:Serverio daiktų pardavinėjimas už realius pinigus <šypsausi>

 

• Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo :Closed serveris pasidarė ir viskas.

 

• Vaizdinė medžiaga bandant jungtis į serverį :Čia visi įrodymai įrodantis, kad jis parašė skelbimą, o aš jo paklausiau ar "perki kreditus?", tada jis mane užsipuolė teigdamas, kad aš jam juos siūlau už realius pinigus ( nors to nematyti mūsų susirašinėjimuose ). Sekantis kaltinimas - apgaudinėjimai. <šypsausi> Nuotraukuose galit matyt, kaip iš oro parašo apie kažkokias tai jo susapnuotas apgavystes... + esu naujokas, žinojau, kad negalima už realius pinigus išvis nieko pardavinėt, bet aš to ir nedariau, todėl čia buvo free ban'as, o jeigu apskritai kreditų negalima pardavinėti už serverio valiutą, tai to nežinojau, bet už tai ir negręsia ban'as... GLHF

 

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas stai irodymai kad nesapnavau ir tu bandei mane apgauti : 

 Parasiai Kad ** Kreditus perki ** Paskuj parasiai kad ** Nepaukojai ir nepaukosi ne cento ** Reiskesi bandiai apgauti mane

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

xD aš vistiek nesuprantu, kur tu matai bandymą apgaut ir turto siūlymą už tikrus pinigus? Kreditus siūliau už serverio valiutą, nes rašei skelbimą, o ten su donorystėm, tai parašiau, kad serverio neremiau ir neremsiu, nes pinigų ant žaidimo neleisiu, o tu iš oro ištrauki savo fantazijas, šaunu, kad turi korumpuotą draugelį admin'ą, sėkmės.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

* parašiau, kad serverio neremiau ir neremsiu, nes pinigų ant žaidimo neleisiu,*  nu tai bandiai apgaut mane reiskesi jai neremi ant sito zaidimo Nes kreditu pirkimas tai yra ant servio .

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

xD ką tu čia šneki? Kreditus užsidirbau iš /pasiekimai ir tikrai nebandžiau tavęs apgaut, bet kai tu mažo proto žmogus esi, prisigalvoji visko, tiesiog nebe'freepost'ink ir lauk prižiūrėtojo atsakymo.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.