Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Prisistatau Nedaz_Kent

Nedaz_Kent

Rekomenduojamas pranešimas

 Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Nedaz_Kent
 Jūsų vardas realybėje (jei turite, mėgstama pravardė B)) : Nedas 
 Jūsų amžius, gimimo diena (gal kas nors pasveikins su gimtadieniu :)):  Kol kas 17 , bet 07 07 sueina 18 metų :P
 Jūsų gyvenamasis miestas: Marijampolė
 Jūsų kontaktai (nebūtina, bet pageidautina): Manau kam prireiks susisieks su manim ;)
 Apibūdinkite savo charakterį: Esu visų mėgstamas,visada bandantis būti geriausiu ir priimti tik teisingus sprendimus :) Turiu neblogą humoro jausmą ir moku kitus juokinti ramiu veidu ^_^ Nemėgstu švaistyt laiko veltui ,visada darau tik prasmingus dalykus kurie atneša naudą man ir kitiem.Turiu neblogus bendravimo įgūdžius moku kalbėti su žmonėmis ir sužinoti ko jie ištikrūjų nori ir ko jiem reikia. B)
 Kokia jūsų mėgstamiausia sporto šaka?: Mėgėjų MMA turnyrai labai įdomu pasižėt kylančius sportininkus karjeros laiptais ^_^
 Kuo galite pasigirti, kuo esate išskirtinis iš kitų?: Kuo esu Unikalus? O tuo kad jeigu užsivedu kažką daryti ,nematau jokių kliūčių tam atlikti ir visada pasiekiu tai ko noriu.Man nekenkia kitų nuomonė ar įtaiga.Jeigu užsibrėžiau tikslą einu visom keturiom link jo.Moku išnaudoti komandine jėga ji veikia daug geriau nei dirbant po vieną tad rezultatus greičiau pasiekiu su komanda.
 Kuo užsiimate? Kuo domitės? Ką veikiat laisvalaikiu?: Šiuo metu esu šaulių sąjungoje ,nemažai sportuoju .Labiausiai domina karyba laukiu nesulaukiu kol galėsiu 18 sulaukes stoti Krašto apsaugos savanorių pajėgas.Savaitgaliais išnaudoju laiką turiningai.Dažniausiai pramogauju su draugais bet ne prie stalo su alkoholiu.Savaitgalius mėgstu leisti gamtoje arba keliaut kuo tolimesnės kelionės tuo smagiau :rolleyes:
 Kaip pradėjote žaisti SA:MP?: Labai seniai maždaug prieš 4 metus su draugu norėjom išbandyti san andreas palošt multiplayer .Galvojom reikės misijas vykdyt kartu bet kai įsirašėm labai nustebom kad gali būti virtualus pasaulis ir gyventi kaip realiame.Tai taip ir pradėjau :D
 Iš kur sužinojote apie GreenSide projektą?: Ieškodamas unikalaus serverio internete radau greenside,pasiskaičiau aprašymą ,pasižėjau ar malonūs žaidėjai ir mane labai sudomino vien tik iš aprašymo ir unikalumo prieš tai nebuvau mates kažko panašaus 
 Jūsų serverio autoritetas, į ką lygiuositės, ko sieksite?: Nesu dar labai patyręs žaidėjas ir autoriteto dar neturiu nes nelabai ką pažystu .Bet esu įsitikines kad vėliau tapsiu policijos direktorium.Tai yra mano tolimasis tikslas.Turiu nemažai idėjų ir stengsiuos jas visas realizuot sėkmingai.
 Jūsų gyvenimo autoritetas, ko sieksite realybėje?: Esu pats sau autoritetas.Daug mokausi ir daug skaitau kaip tobulinti savo charakterį ,tuo aš ir esu unikalus kad esu savimi o nebandau kopijuoti kitų kalbų ar veiksmų.Sieksiu įstoti į karo akademiją, kur manau esu laukiamas ir tinkamas šiai profesijai.
 Ar turite brolių, seserų, augintinių?: Turiu brolį ir mažą broliuką.Vienam 4 metai ,vyresniam 24 metai kuris dabar atlieka privalomają karo tarnybą.
 Ar turite merginą(vaikiną)?: Jau ne :D
 Jei norite dar plačiau papasakokite apie save: 
 Jūsų nuotrauka (privaloma)

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.