Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Pristatau James_Ganja

Robin_Hood

Rekomenduojamas pranešimas

 Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: James_Ganja
 Jūsų vardas realybėje (jei turite, mėgstama pravardė B)) : Ruslanas, dažniausiai draugai vadina ''Rusu'' arba ''Rusla''
 Jūsų amžius, gimimo diena (gal kas nors pasveikins su gimtadieniu :)): Man yra šešiolika metų. (16) Gimimo metai - 2002.01.01 graži data per naujus ^^
 Jūsų gyvenamasis miestas: Kaunas <3
 Jūsų kontaktai (nebūtina, bet pageidautina): Skype : ruslaboom
 Apibūdinkite savo charakterį: Esu užsispyres ir gan atkaklus kažką siekti, save išbandynėti. Neesu egoistiškas, visada remiuosi tik savo jėgomis, neprašau kitų, kad atliktų mano darbus, viską siekiu daryti pats, ištikrūjų esu saugus žmogus, visada nesigėdiju kažka patikrinti du kartus, kad vėliau nebijočiau to daryti ir ramiai jausčiausi, esu manau per didelis darboholikas, visada ieškau veiklos, darbo, nelaukiu kol mane pakvies padaryti tą ir tą.
 Kokia jūsų mėgstamiausia sporto šaka?: Fūtbolas :)
 Kuo galite pasigirti, kuo esate išskirtinis iš kitų?: Visi esame lygus, bet gražiai dainuoju rusiškai, gal tuom ir išsiskyriu iš kitų ^^
 Kuo užsiimate? Kuo domitės? Ką veikiat laisvalaikiu?: Būna padainuoju, išeinu į kiemą su draugais, pasėdžių prie kompiuterio, domiuosi fūtbolu bei rusiškomis dainomis :)
 Kaip pradėjote žaisti SA:MP?: Tiesa sakant SA-MP pradėjau žaisti per draugus ''klasiokus'' 
 Iš kur sužinojote apie GreenSide projektą?: Iš seno projekto kuris yra žlūgęs dėl nevykstančių atnaujinimų, iš ten daug kas emigravo čia pavydžiui kaip Egidijus_Keza
 Jūsų serverio autoritetas, į ką lygiuositės, ko sieksite?: Man nereik autoriteto, aš pats savo gyvenimo aktorius, esu savimi, o ne stengiuos būti kitais..
 Jūsų gyvenimo autoritetas, ko sieksite realybėje?: Man nereik autoriteto, aš pats savo gyvenimo aktorius, esu savimi, o ne stengiuos būti kitais..
 Ar turite brolių, seserų, augintinių?: Taip turiu brolį bei turiu šūnį, Vokiečių Aviganį (Patele) vardu ''Lūna'' iš rusų kalbos išvertus Menulis
 Ar turite merginą(vaikiną)?: Turėjau seniau, bet dabar nusprendžiau, kad man nereik merginos :')
 Jei norite dar plačiau papasakokite apie save: -
 Jūsų nuotrauka (privaloma)cdbda2448e3ad54f5530fda5ab4ca377804.png

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.