Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

G'D avatarų galerija|2 atnaujinimas

Adidas_Marlboro

Rekomenduojamas pranešimas

Kaip mažas buvau , visad telefone , dar tie oldschool būdavo , visad nike paveiksliukas arba adido , bet tai man buvo kažkur 10 m.

 

Dabar tokie nebe madoi .

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Man avatarai gražūs, bet matyti kažkur, bet nieko, tik galėtum daryti tokius didesnius, 150x250.

O žiūrėk gal galėtum padaryti man tokį avatarą? Mano photoshopui pasibaigė 30 dienų tas laikotarpis?

Dėkui, gali būt, kad matei juos kituose projektuose, bet kituose projektuose juos įkėliau būtent aš :) Na, dėl dydžio sutinku su tavimi, apsirikau truputį. Galėčiau, bet vakare. Parašyk man savo Skype į pm :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kaip mažas buvau , visad telefone , dar tie oldschool būdavo , visad nike paveiksliukas arba adido , bet tai man buvo kažkur 10 m.

 

Dabar tokie nebe madoi .

Kiekvieno žmogaus savitas skonis :) Tuo labiau, kad pirmąjame atnaujinime avatarus norėjau pateikti kaip darbo pavyzdžius. Per ateinančius atnaujinimus bus įvairių avatarų :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sabas tiesą pasakė, jau tokie "avatarai" įšėją iš mados :) P.S Daryk didesnius, su kokybe viskas čiki piki.

Žodžiu, supratau Jūsų skonį :D Kaip tik dabar įvyks 2-asis avatarų atnaujinimas, nes jau surinkau 3 like :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tikrai šitie avatarai yra gražūs ir panašiai, bet dydis man yra tragiškas vien todėl kad galėtu tikrai būti žymiai didesnis nei dabar nes nemanau ar kas juos naudos bet šiaip šaunus darbai tavo.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.