Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

[Pasiūlymas serveriui] - Gaujų zonų naudojami ginklai

Velnelis Camel

Rekomenduojamas pranešimas

Pasiūlymų pildymo anketa serveriui.


✔ Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Velnelis_Camel


✔ Koks tai pasiūlymas: Apie gauja (19:00 - 20:00)


✔ Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Kaip yra hood grobimai tarp to laiko, galėtu būti kad leistu naudoti tik šiuos ginklus: AK-47 Shotgun Deagle. Nes dabar pavyzdžiui eina AK-47 prieš UZI, irgi nesamone.


✔ Kuom jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui: Naudingas labai, bet nežinau konkrečiai kodėl :D bet visi užtaria.


✔ Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą): -


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Na nežinau galbūt klystu, tačiau manau tuos ginklus gali gauti tik "Admin'ai", O jie čia daugelis nepasižymi gerom savybėm visi šaudo iš tų ginklų ir pan, realiai admin'as turėtų padėti serverio labui, o admin'as su ginklu tikrai niekuom, o tik žalą daro, nežinau kokia tvarka buvo jūsų ankstesniuose serveriuose, tačiau ten kur aš žaisdavau ar esu ilgiau, nei savaitę žaidęs, amdinai negali naudotis jų ginklais savo reikmėms, o realiai daugiau jie niekam nereikalingi tik jei vienas "Slėpynių" eventas reikalautų ginklų....

Taigi aš
uzi išemimą, o ir apskritai, už admin gun'ų pašalinima, nes pastebėjau admin'o pareigas perkasi tie kuriems ištikrūjų reikalingas VIP privilegijos, ta prasme /gydytis /vginklai, o kitom admin'ų komandom kaip /to /pzu /get adminai tiesiog piknaudžiauja tai įpač jaučiasi dirbant PD.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.