Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Prisistatau Girtas_Dramblys

Adidas_Marlboro

Rekomenduojamas pranešimas

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Girtas_Dramblys


Jūsų vardas realiame gyvenime : Emilis


Kiek jums metų ? : 16.


Iš kokio miesto esate? : Vilniaus.


Jūsų charakterio savybės : Esu linksmas, sportiškas, ryžtingas, atsakingas, malonus, kantrus, paslaugus.


Kokie jūsų pomėgiai, hobiai? : Na, didžiausias mano pomėgis ir hobis yra sportas, o ypač lauko tenisas. Šią sporto šaką lankau jau nuo 3 metų ir siekiu aukštumų užsienio varžybose. Taip pat labai domiuosi futbolu. Laisvalaikiu būnu su šeima arba draugais, žiūriu filmus/serialus, žaidžiu žaidimus.


Kokios jūsų gerosios ir blogosios savybės? : Gerosios: esu labai paslaugus, visados padėsiu bėdoje, neatsuksiu nugaros kėblioje situacijoje.


Blogosios: retkarčiais būnu piktas, bet tik tada, kai mane išveda iš kantrybės.


Jūsų nuotrauka (būtina) :


f2e07a161d71868cce6aa10afe043c6c550.jpg


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Maladec ciuvas atrodo. Sveikas malonu susipažinti. Matau repa mėgsti dar zjbs. Jei cs go loši parašyk į pm savo steamo nickname .

Dėkui :D Man taip pat malonu :) Nu jo, mėgstu repo paklausyt ir pakurt ką nors :D Anksčiau lošiau, dabar kažkaip nebetraukia :(

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Malonu jog rūkai dūmą.
Juokauju, malonu susipažinti.
P.S Pats rūkau Mallbor tai nepasakyčiau kad prastos cigarėtės yra, o ir jau keletą metų plėšau vieną po kitą, nesiskundžiu nei sveikata nei kuom, tad vieno žmogaus komentaras siek tiek prajuokino :S Sėkmės žaidime.

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Malonu jog rūkai dūmą.

Juokauju, malonu susipažinti.

P.S Pats rūkau Mallbor tai nepasakyčiau kad prastos cigarėtės yra, o ir jau keletą metų plėšau vieną po kitą, nesiskundžiu nei sveikata nei kuom, tad vieno žmogaus komentaras siek tiek prajuokino :S Sėkmės žaidime.

 

Man taip pat malonu :) Na, kai kurie jaučia poveikį, kai kurie ne :) Aš iš esmės irgi nesiskundžiu sveikatos pablogėjimais, bet per treniruotes ir varžybas greit padustu :D Dėkui, ir tau sėkmės ;)

 

Sw seni, prie prikolo esi, visai patikai, man iš pirmo žvilgsnio. Sėkmės tau čia.

Sw sw seniuk. Gera nuotaika buvo tą dieną, tai euforija mane apėmė :D Dėkui, ir tau sėkmės ;)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.