Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

[1.8.1] Pasiūlymas žvėjyba ir mašinų topas

Khalis_Monro

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:  Khalis_Monro

• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą:

Pasiūlymas 1 : Siūlau į serveri įdėti dar viena žaidimą tai yra /pzvejoti V_P ir sumą

Pasiūlymas 2: Siūlau padaryti atskirai kiekvienos mašinos TOP10 pagal rida kad žaidėjai matytu kokiom mašinom apsimoka kelti nes dauguma tikriausiai norėtu turėti mašinas TOP1, o dėl dabartinio bendro palikti ir tarp visu car TOPA tik šalia prirašyti kokia tai yra mašina

• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Tikriausiai daugiau žaidėjų pradėtu žaisti ir naudotis žvėjyba o dėl ridos topo tai kelti tam tikra mašinos rida kad ją turėti topine.

Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
7 minutes prieš, Carlos'Mendetti rašė:

tos masinos tai koks skirtumas topas ne topas p* o zvejyba sutinku

Na asmeniškai man būtų įdomų kokia pagal rida mano mašina tarp visu pvz infernusu. O dėl žvėjybos tai būtų kaip tik.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tai kad bent jau kiek aš tą ridą keliu, nesvarbu, važiuosi su infernusu ar su regina, rida kyla vienodai ir elektra procentaliai imasi taipogi vienodai.

2proc. elektros = 1km, pravažiuoji pvz su infernusu didesnį atstumą, bet rida kyla vienodai... na bent jau mano toks pastebėjimas.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
On 2017-07-20 at 02:36, Ryan_Rozatto rašė:

Tai kad bent jau kiek aš tą ridą keliu, nesvarbu, važiuosi su infernusu ar su regina, rida kyla vienodai ir elektra procentaliai imasi taipogi vienodai.

2proc. elektros = 1km, pravažiuoji pvz su infernusu didesnį atstumą, bet rida kyla vienodai... na bent jau mano toks pastebėjimas.

Tas jausmas kad net neskaitei... 

Siulau padaryti parasai top10 ir?ismeta visu esamu masinu pavadinimus pvz paspaudi ant admiral ir patodo top10 masinu admiral ju ridas.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.