Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Pristatau Rokas_Escobaro ( . ) ( . )

Rokas_Escobaro

Rekomenduojamas pranešimas

Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Rokas_Escobaro
Jūsų vardas realybėje (jei turite, mėgstama pravardė B)) :  Rokas
Jūsų amžius, gimimo diena (gal kas nors pasveikins su gimtadieniu :)):  16metų. 2001gim birželio 7diena.
Jūsų gyvenamasis miestas: Alytus
Jūsų kontaktai (nebūtina, bet pageidautina): Dosinsit paskui:D facebook: Rokas Bubnys
Apibūdinkite savo charakterį: Ne man čia jį apibūdint reikėtų o artimiems žmonėms, bet šiaip užsispyręs bahūriukas, siekiu savo tikslu.
Kokia jūsų mėgstamiausia sporto šaka?: Futbolas, boxas.
Kuo galite pasigirti, kuo esate išskirtinis iš kitų?: Nežiūrėk ,kad girtas ir krauju spjaudausi, bet pi*u tai neperspėjęs.
Kuo užsiimate? Kuo domitės? Ką veikiat laisvalaikiu?: Futbolo pasauliu, boxo pasauliu. Na ,o asmeniškas gyvenimas iš ko gyvenu ir t.t. tai čia jau tikrai neaktuolus kums klausimas.
Kaip pradėjote žaisti SA:MP?: Draugas toks Tautvydas ryžyne žaidė, užrodė ir man tai ten viskas prasidėjo. Na ,o dabar nusprendžiau po didelės pertraukos sampo ,kad čia yra šiuo metu geriausias lietuvos SA:MP serveris todėl ir nusprendžiau prisijungti prie jūsų.
Iš kur sužinojote apie GreenSide projektą?: Google visagalis.
Jūsų serverio autoritetas, į ką lygiuositės, ko sieksite?: Pats sau autoritetas. Stengsiuosi ,kad kiti į mane lygiuotųsi.
Jūsų gyvenimo autoritetas, ko sieksite realybėje?: Pablo Escobaro :D O šiaip tai verslą kokį atsidaryt, ir ramiai jaukiai gyvent.
Ar turite brolių, seserų, augintinių?:  Sesę.
Ar turite merginą(vaikiną)?: Merginą.
Jei norite dar plačiau papasakokite apie save: Sužinosite asmeniškai kas norėsite.
Jūsų nuotrauka (privaloma)

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    2 nariai peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.