Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Auris_Snow - Biografija

Auris_Snow

Rekomenduojamas pranešimas

KAIP IR SU KUO PRADĖJAU ŽAISTI SA:MP ir ką pasiekiau ?

 

SA:MP žaidimą pradėjau žaisti 12 - os metų tai yra maždaug 2009 pabaigoje arba 2010 pradžioje , šį žaidimą man pasiūlė draugas su kuriuo ir pradėjau žaisti šį žaidimą na kaip ir visus mane sudomino kolkas geriausias Lietuvoje serveris visi jį puikiai žinome pavadinimo neviešinsiu nu ždž pas Kieša , užsiregistravęs pamačiau ,kad visai įdomus žaidimas ir pradėjau kaupti XP , sukaupes daugiau XP ir užsidirbęs daug pinigų siekiau visokiausių postų pirmas pasiekimas buvo Medikų Pavaduotojas pas Domas_Lewis gal kas pažystat gal ne nu žodžiu išbuvau 2 mėnesius jis leavino serverį ir paskyrė mane tuo laiku buvusios firmos mane vadovauti tuomet išbuvau 4 mėnesius Direktorius ir palikau pareigas nes neturėjau laiko tada siekiau Dylerių Pavaduotojo posto iš pirmo kart nepavyko ,tačiau dirbau dyleriu pasiekiau aukščiausia rangą ir siūlausi į Pavaduotojus gavau 7 dienų bandomajį laikotarpį jį išlaikiau 100 - ui procentų ir tapau Oficialiu Dyleriu pavaduotoju puikiai dirbau savo darbą kiti serverio žaidėjai taipat negailėjo Paskatinimu , dariau puikią veiklą ir tikrai puikiai susitvarkiau su savo pareigomis .

Toliau siekė Forumo Moderatorių atranka kurioje pasirodžiau tikrai gerai patekau į kandidatus ,tačiau koja pakišo mano aktyvumas tuo metu buvau pradėjas Sportuoti ir neturėjau daug laiko todėl nemelavau ir sakiau tiesą man pasakė ,kad būčiau tikrai patekęs ,tačiau reikia aktyvumo ir aš pats nusprendžiau užleisti savo vieta kitam asmeniui kurio nick neminėsiu taigi tiek ir pasiekiau per netrumpa laiką :)

 

Kaip radau GreenSide.LT serverį ?

 

Na ėjau SuperGames.LT Forume ir radau temą man ji visai patiko ir nuėjau į forumą nieko gero kažkaip nepastebėjau tada mano draugas *cenzūra* Belekoks kuris žaidžia dabar kolkas geriausiam serveryje Lietuvoje man pasiūlė šį serverį šiek tiek papasakojo apie jį ir aš susidomėjau , tuomet užsiregistravau forume ir pamačiau ,kad serveris turi tą gyslele ir iš jo kažkas gausis tuomet užsiregistravau ir serveryje pamačiau ,kad tai bus geriausias serveris beabejonės tik jam reikia dar biškučiuka tam tikro laiko tarpo ir jis išgarsės , mapp darbai nuostabūs , sistemos , veiklą Prižiūrėtojai / Moderatoriai tikrai puikūs žmonės taigi aš ir čia taipogi noriu padėkoti ,kad jūs susikūrėte tikrai žadu čia žaisti ir siekti visko ko geriausio ir noriu padėkoti šiems žmonėms už šilta priemimą Rokas Pofka_Srd Alvydas_Audinė Sabas_Brown Marco_Escobar  :)

 

Laukite Papyldimo :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.