Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Lietuviskas_Angelas Užblokavo Josh_Quincy

Lietuviskas_Angelas

Rekomenduojamas pranešimas

 

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Lietuviskas_Angelas

 

• Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje :Josh_Quincy

 

• Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?:Event trugdymas (per video matos, jog nužudė tai kartojosi 2 kartus) Taipogi dėl foto event paskelbimo. Foto nėra, bet galit patikėti mano žodžiu, kad event buvo paskelbtas by Gta_Monster

 

• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :

 

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš buvau įšėjęs truputį ir jūs mane iškikinot, parėjęs atgal į serverį žiuriu kažkieno mašina stovi ir galvoju nuvarysiu į šalį kad nesimaišytų ir paspaudžiau kelis kartus f raidę bet žiuriu užrakinta ir įsėdau į savo mašiną ir tada mane užblokavote. Man paprasčiausiai išmetė pora warning' ų ir jūs dingote aš norėjau pavarti mašiną į šalį kad nesimaišytų. Jūs rašote pasikartojo 2 kartus, bet įrodymų nėra kaip aš antrą kartą tai daryčiau. Nėra įrodymų, kad buvo eventas veikla ar treniruotė. Ban anketa veluoja 3h, o turėjai įkelti per 1 h.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
prieš 1 valandą, Josh Quincy rašė:

Aš buvau įšėjęs truputį ir jūs mane iškikinot, parėjęs atgal į serverį žiuriu kažkieno mašina stovi ir galvoju nuvarysiu į šalį kad nesimaišytų ir paspaudžiau kelis kartus f raidę bet žiuriu užrakinta ir įsėdau į savo mašiną ir tada mane užblokavote. Man paprasčiausiai išmetė pora warning' ų ir jūs dingote aš norėjau pavarti mašiną į šalį kad nesimaišytų. Jūs rašote pasikartojo 2 kartus, bet įrodymų nėra kaip aš antrą kartą tai daryčiau. Nėra įrodymų, kad buvo eventas veikla ar treniruotė. Ban anketa veluoja 3h, o turėjai įkelti per 1 h.

Kokia mašina? Tu man pradėjai grasinti "dar čia pakickink" tu buvai event'e afk ne vietoje kai tai trugdė asmeniškai man ir kitiems. Įsėdau į mašiną??? Atėjai tiksliai prie mano mašinos ir spaudinėjai F raide nežinau kas ten įvyko kai tu ja paspaudei aš miriau, bet faktas tas, kad tu du kartus taip padarei. Dėl event paskelbimo. Taip aš parašiau, jog neturiu tos foto tačiau Gta_Monster gali pats pasakyti, jog jis paskelbė event. O dėl tos anketos ir įkėlimo per 1h taip aš žinau, jog neįkėliau video tam tikru nurodytu laiku nes teko eiti ir tiesą sakant pamiršau. Bet viską nuspręs prižiūrėtojai.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ponas mažiau fantazijos, nereikia čia tų išsigalvojamų veiksmų. Aš jus pilnai suprastu, kad jūs nebeturite kaip išsisukinėti ir rašote išgalvotas istorijas. Kai bus viskas įrodytas nuotraukomis ar vaizdo įrašais tada galėsite rašyti. O dabar ponas bandote išsisukti nuo atsakomybės. Aš aiškiai trubūt sakau, kad man išmetė warning ir jūs dingote ir mašina liko, man ji trugdė ir aš paprasčiausiai norėjau įsėsti į mašiną paspaudžiau f raidę ir žiuriu užrakinta ir nubėgau į savo automobilį ir tave jūs užblokavote. Viazdo įraše matosi, kaip aš pribėgu bandau įsėsti į mašiną ir nubėgų, o jūs staigiai mirštate.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.