Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Floyd Mayweather Jr. ar Conor McGregor?

Angliz

Kurį kovotoją palaikysite?  

32 balsai

  1. 1. Kurį kovotoją palaikysite?

    • Floyd Mayweather Jr.
    • Conor McGregor

Rekomenduojamas pranešimas

fEIYsR9.png

Sveiki, kaip žinote, rugpjūčio 26-tąją dieną kovos Floyd Mayweather su Conor McGregor. Įdomu sužinoti, kurį kovotoją palaikysite jūs? Nors statymuose pergalė prognozuojama Floyd Mayweather Jr., aš manau, jog kova bus intriguojanti ir pastoviai keisis dominuojantysis. Jeigu reikėtų pasirinkti, savo balsą skirčiau McGregor'ui.

Jeigu komentaruose norėsit išreikšti savo nuomonę, nepamirškite argumentuoti savo pasirinkimo ;)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Laimės patirtis bokse arba amžius ir greitis. Abu turi savo pliusų ir minusų.

Floydas jau bokse praleidęs gan ilgai kol Conoras tik atėjęs ir bus jo pirma oficiali kova.

Tuo pačiu Conoras turi labai stiprią dešinę ir jei užkabins Floydui abėjotina ar jam baigsis gerai. Ir šiaip jis mažas ir greitas.

 

Bus smagu pažiūrėt.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Žinoma Floydas turi žymiai didesnę boksininko patirtį ir jo 49-0 rekordas atrodo tikrai bauginančiai, tačiau tikiuosi, kad McGregoras sugebės tą nulį paversti vienetu. Aišku šį kartą McGregoras įžengia ne į savo sritį, vis dėl to šis Airis yra nenuspėjamas padaras ir net neįsivaizduojam ką gali padaryti įžengęs į bokso ringą. McGregor all the way!

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
12 minutes prieš, Jeremy Santos rašė:

Nu nors Floyd'as turi daugiau šansu, bet eisiu už Conor'a. Jei išvis kova nebus surežisuota, bet tikrai įdomu bus pasižėt.

ka tu supranti waikas, apie katinus domisi daugiau nk

p.s mcGregor. Abu turi savų pliusų/minusų, abu stipriai užtikrinti savo sėkme, kova bus įdomi. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš už Conorą, daugumą sako jog conoras nera boksavęs, bet ufc taigi ne vien su kojomis daužėsi dažniausiai jis ufc ir naudojo rankas tai čia nera kaškoks stebuklas naujas tas boksas, tesiog nesinaudos kojomis o jis su rankomis tikrai gerai pasidaužo pavyždžiai Aldo, Alvarezas.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Zdrv. Bajeris tame, kad taip McGregor'as moka smūgiuotis. Tačiau, jis visą laiką kovojo UFC. Kur tenka ir spardytis ir imtyniauti. (Aš geriau žinau, nes pats lankau MMA). Oooo tuo tarpu Floyd'as visą laiką treniravosi boksuotis. Pergalė aiški. FLoyg'as laimės. Bokse reikia rankas būti užsikėlus ligi akių. O   McGregor'as jas nuleidęs: 

 0b4ba647e02c64f1001a1c1f3386400d942.jpg

Aš patsai esu už McGregor'ą, nes kovoja mano style'u. Arba kitaip sakant, aš jo. xD Beje. Jei McGregor pralaimės jis tiesiog skelbsis, kad jie kovojo bokso taisyklėmis, ir mes dar vieną iššūkį Floyd'ui sukovoti MMA taisyklėmis. McGregor'as nors ir pralaimėjęs uždirbs 200 mln. JAV dolerių. Sklido gandai, kad McGregor'as po šios kovos baigs karjerą. Logiška. Tu tiek pinigų gali pragyventi likusį gyvenimą.Taigi. Manau turėtumėt suprasti, ką aš turėjau omeny. Čj vyresni nei 13 metų žmonės tikrai supras. Galbūt netgi papildys. :)) Dėkuii. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Abu turi vienodus šansus , tačiau Floydas gali lengviau atsipūsti vien dėl to , kad kovojama vien bokso taisyklėmis , aišku negalime nuvertinti nei vieno tačiau kažkur skaičiau , kad nesenai Floydas susižeidė koją (nžn ar tai tiesa) + Floydui tai paskutinė kova , jis ir taip daug pasiekes , žodžiu linkiu sėkmės abiems , abu yra ypač stiprūs priešininkai , tad negalime nuvertinti nei vieno. :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    3 nariai peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.