Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Pristatau Gvidas_Huf

Nenaudojama_Anketa

Rekomenduojamas pranešimas

ANKETOS ŠABLONAS


 


"


Jūsų vardas -  Gvidas_Huf


Kiek jums metų - 14m


Jūsų nuotrauka - http://www.part.lt/img/7ad5b4747b2b2827e848172d8b91f6a2699.jpg


Laisvas plotas jūsų mintims ir ne tik... - Sveiki visi!


Mano vardas Gvidas ir dabar aš pristatysiu save. Na gan jau laiko praleidau servery ir manau reiktu prisistatyti apie save tai pradėkim. Man patinka užsiimti bet kokia veikla pavyzdžiu krepšinis, pasedėt prie kompo, kai nebėra kas veikti, piešiu, bei tapau visokius dalykus, mėgstu gamta ir jūros ošima, o labiausiai patinka mašinos, bei motoroleriai mašina pradėjau vairuoti nuo devynių metų ir iki šiol mėgstu važiuoti patinka greitis. Pradžioje važiavau su automatine pavarų dėžę, nes nemokėjau. Prie 3-4 metus tėtis sako patrauk mašina atgal sakau čia gi mechanine yra nemoku sako išmink sankaba ir vesk mašina padariau taip 1,2,3 kart nepavyko užgesdavau, nes per anksti atleidau sankaba, na kita dieną jau geriau sekėsi ir po biški išmokau, o dabar labai lengva, išmokau ant prakaso iš vietos žodžiu apie tai užteks pakalbam apie kitką, o pirmą mechanine kur išmokau važiuot buvo mazda 626. Prieš 4-3 metus pradėjau žaisti SA-MP buvau naujokas nieko nemokėjau, bet išmokau viskas klojosi gerai žaidžiau drifto servery po to perėjau į servą kuris buvo normalus kaip šis viskas gerai buvo, o tame serveryje žaidė pats MAFIJOS_TĖVAS ir daugelis mūsų tikriausiai jau supratote, o dabar šis serveris iš kitų labai skiriasi, serveris ne toks kaip kitų savininkų dabar čia ir pasiliksiu. Esu linksmas, mandagus suaugusiems ( tik nemokytojoms ).


Na pakalbam apie tai kas man nepatinka. Na nepatinka kaip mane provakuoją, įžeidinėja visaip ir man kyla noras keršyt.


Neturiu daug sau nepatinkančiu dalykų . Man patinka koks aš esu gyvensiu tik viena karta savimi neturiu visko ko noriu aš ir neprašau, nes kiti išviso neturi nieko, tai džiaukis savo gyvenimų koks jis bebūtų ir nebūk piktas, agresyvus, nepatenkintas kažkuom. :)


 


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.