Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

1.8.2 Pasiūlymas Pervežėju Firmai (5)

Tamsos_Tvarkdarys

Rekomenduojamas pranešimas

 Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:  Tamsos_Tvardarys

• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą:  Mano pasiūlymas yra kad Pervežejai atvežę krovinį iš LS Laivyno gautu iki 1.000$ nes atvežes gauni vos iki 300 $, Būtų taip kol pasikrovimas toliau daugiau pervežejas gautu nes gauna keli $ o atvežes kompiterine technika gauna daugiau, negu atvežęs iš labai toli.

• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?:  Furistų darbas būtų tikroviškesnis nes būtu toliau pasikrovimo kainos didesnės už atvešta.

• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą)

P.S patinka įdėja užmesk REP jei sutinki šitam pasiūlymui.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Visu pirma, tai ekonomiškai tai žiauriai negerai būtų. Tai klausyk, jeigu už techniką gauni daugiau, tai ir vežk ją, o dėl laivyno, esu už, bet vietoj manęs pakelčiau ne iki 1.000, o iki kokių 700 - 600, manau tai bent kažkiek ekonomiškai būtų geriau. O šiaip idėja tokia 50 / 50. Žiūrint iš kokių pusių, bet šį kartą pabūsiu už, dėkingas.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Iš dalies esu . Bet, kaip ir minėjo kiti žaidėjai, jog nereiktų pakelti labai daug - 1,000. Manau galėtų pakelti bent minimaliai - 500 ar 600.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.