Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Ar tai jums neatrodo juokinga?

Zenka_Kaz

Rekomenduojamas pranešimas

Labas vakaras, taigi šiame projekte pasikeitė apskritai viskas... Atėjau čia pažaisti po kurio laiko, tačiau kaip buvo pasielgta su manimi - nustebino. Atėjau tiesiog ramiai pasišaudyti DM zonoje, tačiau buvau nekaltai užblokuotas ir negana to, dar užblokavimo anketa buvo patvirtinta ir manęs visgi neatblokavo. Pastebėjau ką? O gi tai, jog kai filmuojate mane, vaizdas pateiktoje medžiagoje skiriasi nuo mano, iškart kyla klausimas - kodėl taip yra? O tai yra dėl fps ( frames per second ) skirtumo. Pats šaudau su cbug jau antrus metus, kiek esu buvęs užblokuotas kituose projektuose, aš buvau atblokuotas. Kaip manote, kodėl tai įvyko. Tiesiog aš kaltinu šių apeliacijų prižiūrėtoją, kaip šias apeliacijas gali prižiūrėti žmogus, kuris neišmano savo darbo pilnai, suprantu juk betkas gali prižiūrėti šias temas kada yra užblokuojami žaidėjai, kurie naudoja s0beitą ar aimą, bet suprantu, kad kiekvienas išmanantis apie cbug'ą ir skiriantis tai nuo auto yra tinkamas šioms pareigoms, tačiau šiuo atvėju pats Egidijus galėjo paklausti to išmanančio žaidėjo. Kaip aš turiu šiuo atvėju jaustis? Katik buvau nubaustas už nieką, per Egidijaus neišmanimą. Apskritai, atėjęs čia pažaisti, pamačiau jog administratoriai nėra tokie, kokie buvę, tiesiog tarytum slepiasi po subrendusio žmogaus veidu forume, o žaidime naudos 0, bei forume visi tokie "tolerantiški", žaidime to nesimato. Norėčiau pabrėžti ir tai, jog jeigu būčiau kažką naudojęs tuo metu, aš tikrai nebūčiau rašęs čia, nebūčiau nei kūręs šios temos. Mano tikslas yra, padėti jums susimąstyti, nebūtinai kiekvienas kuris geba šaudyti, turi naudoti žaidimą palengvinančių programų. O dabar man telieka šansas rašyti Mafijos Tėvui ir tikėtis būti atblokuotam, kadangi kitos išeities nematau.               Dėkui visiem, kurie skaitė...

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
On 2017-10-12 at 11:11, DwayneO rašė:

ai nemeluok, matosi ,kad autocbug pajungęs
 

pats pirmas killas, sakyčiau greit spaudai viską.

 

O matai kulkas einančias? Gi animacija čia, o kulkos neina. SMARTGUY

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.