Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Žaidimų pasiūlymai

Dave_Destiny

Rekomenduojamas pranešimas

Tai vąą sugalvojau dar kažką palošti ne tik sampą. Pasiūlykit kokių įdomių bei kabinančių žaidimų , kuriuos patys lošiat ir galėtumėt manę jais sudomint, jei nesunku įmeskite jo pavadinimą ir trailerį ar kažką panašaus tokio. Dėkoju iš anksto už pasiūlymus, kad ir jų nebus :D


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas, na nežinau kokio tipo žaidimai Tau patinka, (mašinų, šaudyklės, strateginiai), bet asmeniškai aš Tau siūlyčiau pažaisti CS:GO(Counter Strike: Global Offensive), PAYDAY, NBA 2k15, Farming Simulator (kabina fermeriu pabūti ;D), EuroTruck Simulator(su fūromis), League Of Legends. Čia toks nedidelis sąrašiukas, tačiau manau jai susidomėsi tikrai Tau labai patiks.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas, na nežinau kokio tipo žaidimai Tau patinka, (mašinų, šaudyklės, strateginiai), bet asmeniškai aš Tau siūlyčiau pažaisti CS:GO(Counter Strike: Global Offensive), PAYDAY, NBA 2k15, Farming Simulator (kabina fermeriu pabūti ;D), EuroTruck Simulator(su fūromis), League Of Legends. Čia toks nedidelis sąrašiukas, tačiau manau jai susidomėsi tikrai Tau labai patiks.

CS:GO nelabai patinka nebent cs 1.6 :DD PAYDAY atsibodęs, NBA 2k15 - Nemėgstu krepšinio aš, o tie simuliatoriai atgrajinti tolka tak :D Lolą lošiu jau. Bet dėkui už pasiūlymus.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.