Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Emigroju Tomaas_Ltu

Tomaas_Ltu

Rekomenduojamas pranešimas

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Tomaas_Ltu

Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : Kaip Savaitę

Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : Beveik kaip 4d.

Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? :Buvau kitam serve ir sužinojau ir žaidėjų.

Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : Ten servas jau nusirites atnaujinimu nėra dėl žaidėjų nieko ne daro. O čia kaip atėjau iškarto patiko darbai labai tikroviški labiausiai patiko mechanikai, bet ir kiti darbai irgi asom įdomu žaisti tik gaila, kad darbu mažai yra.

Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : turbūt nzn.

Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? : įdomiausias buvo manau piceriją ten jau galima iškvietimus priimti receptus padarai irgi biški reikia smegenų ture, kad padaryti o pelniniausias tai buvo Ukininkas manau nes bunkeris greit pildosi ir už važavima gauni į minutę kažkiek mano manymu visi darbai yra įdomus.

Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Dar nežinau kur je.

Ar dažnai naudojate /gps komandą? : visalaik čia mano draugas jau xd.

Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Daug kartų.

Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti? : Aš naudoju tik taksistus nes dar ne viska žinau kur randas.

Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Buvo, kad taip padejo.

Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Jo visad iškvietimai buvo priimti.

Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti : Forume gan daug yra informacijos, bet dar nesuprantu jeigu atranka forume ja skelbs žaidime ir arba game bus atranka?

Ką, jūsų nuomone, serveryje reikėtų keisti jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Darbų, kad daugiau pridėti butu įdomiau daug kartų ir veiksmo serve, nes pvz man tai sakie, kad yra pats ramiausias servas ta prasme, kad veiksmo nulis o kituose serve grobimai susišaudymai ir t.t tai čia pagalvokit apie šitą.

  •  

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.