Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

GreenSide mišios

Matt_Inside

Rekomenduojamas pranešimas

White_Orange sugalvojo Greenside teamspeak'e padaryti mišias, šiandien sulaukėm labai daug klausančių ir  smaikščiai pajuokaujančių žmonių, todėl pratesime mišias ir kitomis dienomis ir sumastėm padaryti komandą kuri dalyvautų ir kartu paprikolintų. :D


 


Pagrindiniai mišių vedėjai - White_Orange, Matt_Inside, Rytis_Bit, bei Arnas_Bulson


 


Anketa norimtiems prisijungti prie GreenSide bažnyčios mišių komandos.


 


Jūsų Vardas_Pavardė? :


Kodėl norite prisijungti pries mišių komandos? :


Kuo jus sužavėjo šiandienos mišios? :


Gal turite įdėjų, GreenSide mišioms, ty. kaip dar labiau pas pagyvinti visą progresą? :


 


Jaigu mišios pasiteisins ir mišiose susirinks, turinčio humoro jausmą žmonių, galbūt pasiūlysim Rokui įdėją padaryti bažnyčia, ten galėtumet melstis, per mišių laikotarpį ir kas minutė gauti tam tikrą kiekį xp. :D


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jūsų Vardas_Pavardė: TvarkdarysLaba


Kodėl norite prisijungti pries mišių komandos? : Nes noriu o ka *cenzūra* ? 


Kuo jus sužavėjo šiandienos mišios? : Nebuvau ir man *cenzūra* kas ten buvo  


 


 


 


 


                                                                                                                                                                                          By.:Insaidėlis *cenzūra* yra.:


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Butu idomu paklausyti apie ka ten bazarinat :-D galit ir mane prie vedeju pripaisyt. Juk as ir be renginio kai ts kalbu tai kai per misias... Visi tyli klauso arba liudi del stulpu nes jam misios arba linksma bent jau man. Mnau papildyciau.jusu gretas :-D p.s. Anketos nebus.nes per mobilu esu.

Gs misios.. Per ts.. Kas per laikai atejo... Religingu nera. Tikinciu nera. Ypac jaunu tarpe. O misias vedat... Misioae dalyvaujat... Ar cia viskas elektroniniam dievui? Ar interneto deka religija sugryzta ir pas jaunus zmones? O gal... Tai tiktais ironvija ir senyvu zmoniu parodija? Ar toks potraukis atsirado kai uzuodet jog esat arti smerties slenkscio... Juk turim cia ir veziu serganciu kompanijoje. Nebekankinam savo vaizduotes apie egzistencija ar kokia ta pasaulio forma.. Smulkiau apie tai issipleaim misiose.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Butu idomu paklausyti apie ka ten bazarinat :-D galit ir mane prie vedeju pripaisyt. Juk as ir be renginio kai ts kalbu tai kai per misias... Visi tyli klauso arba liudi del stulpu nes jam misios arba linksma bent jau man. Mnau papildyciau.jusu gretas :-D p.s. Anketos nebus.nes per mobilu esu.

Gs misios.. Per ts.. Kas per laikai atejo... Religingu nera. Tikinciu nera. Ypac jaunu tarpe. O misias vedat... Misioae dalyvaujat... Ar cia viskas elektroniniam dievui? Ar interneto deka religija sugryzta ir pas jaunus zmones? O gal... Tai tiktais ironvija ir senyvu zmoniu parodija? Ar toks potraukis atsirado kai uzuodet jog esat arti smerties slenkscio... Juk turim cia ir veziu serganciu kompanijoje. Nebekankinam savo vaizduotes apie egzistencija ar kokia ta pasaulio forma.. Smulkiau apie tai issipleaim misiose.

Galėsi prisijungti, čia tokia juoko forma, per mišias galėsi žmonėm leisti išsipirkt iš stulpo už tam tikras nuodėmes ir mažesnią sumą :D Susišnekėsim ir įdomiai kažką sugalvosim, bet aišku nemelsim ten dievo atsisėdę. Bulsonas įkels vakarykštį video, bus juoko dožės :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jūsų Vardas_Pavardė: Drake_Stevenson


Kodėl norite prisijungti pries mišių komandos? : Nenoriu tiesiog noriu palinkėti sėkmės 


Kuo jus sužavėjo šiandienos mišios? : Vapšie nieku kaškoks krikščęionis kalbėjo gal tu aik į tirkas mišes


Gal turite įdėjų, GreenSide mišioms, ty. kaip dar labiau pas pagyvinti visą progresą: Neturiu :D


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Beveik po mėnesios, 04.06.2015 buvo pravestos, antrosios mišios, surinkome daug žmonių ir kulturingų ir nelabai, Svarbiausia į kabinetą Beniušytė užsuko,o visa kita paslaptį.. Amen amen.


 


Įrašas - http://greenside.lt/index.php?/topic/6419-greensidelt-mi%C5%A1ios/#entry60383 - Insaidėlis ir Orandžinis.


 


Toliau mišias bandysim daryti kuo dažniau, galbūt tik sekmadieniais.


 


Renkam vargonininkus ir mokančius giedoti gražiais balseliais, susidomėję AŽ.


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.