Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Eventas

Tiesiog_Robertas

Rekomenduojamas pranešimas

Sveiki visi, štai sugalvojau toki eventa. Šitame evente karočė bus taip kad 23 žmonių turės man į banką pervest 10k ane? Kai surinksiu 23 žmonių kurie bus pervedes man po 10k. Tada visi 23 asmeniai turės galemybė laimėti sultana visiškai nauja arba visiškai nauja nrg iš salono. Kai žmogus man į banka pervės į banka 10k tai tegul pasidaro ScreenShoota ir turės apačioj užpildyti anketa ir laukti kol susurinksim 23 asmenių. Laimėtojas bus pasirinktas kada susirinks 23 žmonių kurie pervedė man pinigus į banka ir kita diena vakare iškart bus laimėtojas. Laimėtoja rinksiu per www.random.org . Jeigu per šį eventa nesusirinks bent 23 asmenių kurie norės laimėti Sultana arba nrg tai tie kurie imes ft kad dave man 10 gražinsiu atgal. Tai nėra scam o rimtai manau kad bent bus idomiau biski. Visi po 10k sumeta ir 1 laimėtojas. Nepagailek paspaust (y). Dėkui už dėmėsi ir tikios šį eventa daryti labai dažnai jeigu bus žmonių kurie norės dalyvauti!!! 

 

Anketa:

Vardas_Pavardė:

Įrodymai kad padavetė pinigus:

Ar sutinkate su taisyklėmis?:

 

Taisyklės:

Bereiskimų pranešimų rašyti draudžiamą.

Draudžiama redaguoti nuotraika.

Neapgaudinėti ir neklausti kada pasibaigs eventas. 

Perskaityt būtinai visas šias taisyklės kad vėliau nebūtų problemų.

Pinigus atgaus visi jeigu evento kiekio žmonių nesurinksim.

Pinigai nebus gražinti jeigu suma bus daugiau nei 10k nu jeigu pvz. bus 20k tai tik 10k atgausit kadangi reikia tik 10k.

 

Dalyvauja:

1: Eziukas_Rusky

2: Emke_Bmw

3: Andrius_Noark

4: 

5: 

6: 

7: 

8: 

9: 

10 :

11: 

12: 

13: 

14: 

15: 

16: 

17: 

18: 

19: 

20: 

21: 

22: 

23: 

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Verslas nuo nulio. Geriau nerizikuot nes paskui būna, kad tokie dingsta, o tada nei sultano nei pinigų.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
10 minutes prieš, E_B rašė:

Verslas nuo nulio. Geriau nerizikuot nes paskui būna, kad tokie dingsta, o tada nei sultano nei pinigų.

zmogau, paziurek nuo kelintu as cia metu, tiesiog noriu sau biznesa toki padaryt ir kitiems duoti sansa biski tureti ant laimejimo tr. priemoniu.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.