Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

[0.1.8.6] Pasiūlymai serveriui.

Gytiss_Angel

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Gytis_Angel

• Plačiai aprašykite savo pasiūlymąTaigi, manau reiktų pridėti miner'io darbą. Viskas būtų taip: Turime mašina (Bobcat arba Yosemite). Jos viduje yra kastuvas bei skaldiklis. : KIRTIKLIO paskirtis-Skaldo akmenis, kurie atsiranda kartas nuo karto. Suskaldžiu akmenį paemame jo viduje rastas medžiagas ir nunešame į mašiną. (Panašu į medkirčių darbą) KASTUVO paskirtis-Atsiranda žemės kupstai ir juos reikia iškasti. Iškasus taip pat randame tam tikras medžiagas ir jas nunešame į mašiną. Bazėje viską iškrauname. Tuomet nuėję į vidų ir viską surušiuojame., Pvz Anglis, geležis ir panašiai. Taip pat tai liečia furistus. Jie atvažiuoją į kasėjų baze. Joje pasikrauna medžiagas ir veža į GS gamyklą.

• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Atsirastu daugiau veiklos serveryje.

• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą)https://imgur.com/a/d6hCE

 

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Gytis_Angel

• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą. Žvejybos atnaujinimas-tinklai. Atsirastų vietos kuriose galima būtų užmesti tinklą užmetus tinklą praeina 15min ir per 5min jį reikia ištraukti kitaip jis sutrūks. Tinklus galėtų sunaikinti policininkai (taip pat už tai galėtų dėti ir gaudomumo lygį dėl brakoneriavimo.)

• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Daugiau veiklos policininkams, bei žvejams.

• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą) 

 

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Gytis_Angel

• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Restoranas-Dabar žaidėjai valgo tik iš picerininku ir kiosko. Tad kodėl nepridėjus restorano? 

Mano idėja būtų pridėti restorana! 

• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Daugiau vietu pavalgyti, pridėtu realistiškumo.

• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą)https://imgur.com/a/mlXL0

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Too much minecraft? O idėją, tai nematau paskirties ir naudos iš vis projektui. Nebent tokį darbą į kalėjimus įdėti, tada galbūt turėtų daugiau logikos, bet mano nuomonė fifty fifty, nes nėra naudos.

 

 

Apie tinklą idėja visai nebloga, iš ties pridėtų realistiškumo ir naudos. Tai pat, ir žvejams būtų lengviau dirbti, unikaliau, aš už tinklą

 

Restoranų idėja iš vis nesąmoninga, naudos iš vis nėra, juk gi ir taip yra daug būdų pavalgyti, Picerijoje, iš pačių picerininkų, iš tų aparatų, iš gėrimų aparatų, kioskų, nemanau, kad reiktų pridėt dar kažkokius restoranus ir pnš. Aš prieš

Redaguota Aivaras_Ali

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
2 minutes ago, Aivaras_Ali said:

Too much minecraft? O idėją, tai nematau paskirties ir naudos iš vis projektui. Nebent tokį darbą į kalėjimus įdėti, tada galbūt turėtų daugiau logikos, bet mano nuomonė fifty fifty, nes nėra naudos.

 

 

Apie tinklą idėja visai nebloga, iš ties pridėtų realistiškumo ir naudos. Tai pat, ir žvejams būtų lengviau dirbti, unikaliau, aš už tinklą

 

Restoranų idėja iš vis nesąmoninga, naudos iš vis nėra, juk gi ir taip yra daug būdų pavalgyti, Picerijoje, iš pačių picerininkų, iš tų aparatų, iš gėrimų aparatų, kioskų, nemanau, kad reiktų pridėt dar kažkokius restoranus ir pnš. Aš prieš

Dėkui už nuomonę.

Minecrafto nežaidžiu.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.