Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×
Pinjatų maratonas 2024! ×

Emigruoju Majin_Vegeta

Tery_Gomez

Rekomenduojamas pranešimas

 

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Majin_Vegeta

Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : Nuo 2018-08-02

Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : 7-8metus

Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : Tiesiog ieskojau serverio susijusiuo su reliu gyvenimu ir radau. Ira maniau kad reikia si isbandyti

Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : tiesiog nesu zaides tokio tipo serveio visa zasidavau race arba kaska panasuas. bet daziniausi freeroom

Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Taip ivigdžiau. išpradziu galvojau kam to reikia, bet paskui pastebejau kad jie man padejo.

Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? : Jau teko dirbti visus darbus be pakvietimo labiausiai patiko Picerininku nes yra iskvietimai ir juos primti labai idomu. Manau pelningiauses darbas yra fermerai su kombainu arba tiesiog siuksliu vezejai. Bet paskutineja vietoja pagal idomuma man yra Medkirciai. Labai jau ilgas darbas stoveti vienoj vietoj...

Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Ne nebuvo sunku nes isikvieciau taksistus.

Ar dažnai naudojate /gps komandą? : Jau nelabai naudoju nes Draugiski taksistai aprode viska ir isiminiau.

Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Dar kolkas neteko :)

Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti? : Manau tikrai pakanka. Mašinas rasti buvo lengviau bet dviračius biski sunkiau

Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : taip labai daznai naudojau komanda /padmins labai jie man padejo isivaziuoti i si serveri. Ir turbut visiem kas ataske i mano klausimus parasiau /nd **

Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Taip teko naudotis šia komanda. Mane nustebino ju labai greiti priemimai

Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti : Manau informacijos galmetu tikrai prideti. ne tik kiek daugiausiai zaideju buvo on bet ir kitos reikalingos informacijos.

Ką, jūsų nuomone, serveryje reikėtų keisti jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Manau sitam serverija viskas lengva. tad gi nieko nereiktu ir keisti

Redaguota Tery_Gomez

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.