Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

[0.1.8.7] Pinigų traukinys

Eho_San

Rekomenduojamas pranešimas

– Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Eho_San
Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Pinigų traukinys šis pasiulymas nėra šimtu procentu sugeneruotas mano smegenų man šiek tiek padėjo bet vis gi štai. Traukinys važiuojantis maršrutu nuo Las Venturo iki San Fierro miesto gabenantis nežinoma kiekį pinigų per šį maršrutą , žaidėjų, gaujinių grupelė galėtų jį užpulti žinoma taip lengva nebūtų traukiniui reikėtų padaryti ne maža žala jog jis nugarmėtų nuo bėgių, bei reikėtų pasistengti jog jis nepasiektų maršruto galo [Animacija what ever] tai atsitikus žaidėjai galėtų susirinkti pinigų maišus kurie būtų išmėtyti šalia traukinio, žinoma nereikia pamiršti jog kova dėl grobio būtų konkurencinga juk visi norėtų pinigų tai manau ne vieną grupelė ta darytų... Žinoma nepamirškim ir miestelių sargų PD kuriems būtų pranešta jog traukinys yra puolamas ar kažkas panašaus. Vsio norit papildyti prašau mielai.
– Kuo Jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Atsirastų dar vienas įdomus dalykas.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Esu prieš kodėl? Visų pirma apmažetu žaideju skaičius kuria norėtu dirbti darbuose,visi eitu į gaujas vientik. Gaujų sistema dabar yra tikrai nieko gero,todėl manau kam to reikė. Geriau tegul padaro gaujų sistema normalia kad būtų koks direktorius,bei darbo seifas. Tada galėtu ir tavo idėja įdėti,nes tada už pargabenta maiša gauja gautu į darbo seifa tus pinigus,iš kuriu direktorius dalintu premijas bei algas ant ginklų. Todėl dabar tikrai esu PRIEŠ

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.