Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Kuris DP geresnis?

Lucas_Patriot

  

55 balsai

  1. 1. Kuris DP geresnis?

    • Compadre_Estebano.
    • Marko_Escobar

Rekomenduojamas pranešimas

Kadangi neradau tokios forumo temos kur tikrai galėčiau laisvai kurti apklausą tai sukursiu ją čia. Per visą mano karjerą išsiskyrė du direktorių prižiūrėtojai - Compadre_Estebano ir Marko_Escobar. Abudu juos vertinu labai gerai ,abudu man visada liks maladiec bičai. Compadre nusipelno mano 10, o Marko... jam trūksta dar šiek tiek mano manymu. 9,9. Tai va, man būtų labai įdomu sužinoti kaip jūs balsuojate. IR PRAŠAU. Balsuokite sąžiningai, atsižvelgdami į darbus, o ne tarpusavio santykius. Nemanau, kad dabar tie kurie nebalsuosit už Marko niekada negausit direktoriaus, tai yra jūsų nuomonė ir galit ją reikšti. Marko supratingas žmogus jam pačiam bus įdomu. Taigi, laukiu jūsų balsų, mielieji.


 


Tie kurie nepažįstat vieno iš dalyvių tiesiog nebalsuokit. Apklausa kuriama tik moksliniais tikslais, nenoriu nieko įžeisti.


 


Komentaruose galit argumentuoti savo pasirinkimą.


 


 


Žaidimų temoje todėl, nes tik čia ji ir priklauso turbūt. Nėra tokios skilties kaip apie viską :/


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Marko - Nes jį pažystu 2 metus gal ir daugiau, žinau jį kaip nulupta, kas jam nepatinka, kas patinka. Compadres nes nesu matęs, balso girdejas, kaip dirba, ar dar ko nors, nes jis kiek žinau pas ryža buvo užėmęs DP pareigas per vasarą, o aš tuo tarpu nežaidžiau, nes buvo šilti orai.


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Renkuosi Marių, dėl šių priežaščių :

 

  • Compadrės visiškai nepažįstu, o su Marko geri pažįstami (nepamanykite nieko blogo :D)
  • Marko visada randa įkvėpimo rašyti stulbinančio dydžio analizes.
  • Žinau ko iš reikalauja rinkdamas direktorius iš žaidėjų.
  • Marius yra pirmasis direktorių prižiūrėtojas per visą mano SA-MP erą, kadangi pats sugalvoja įvairiausius nuostatus, grobimo procesus, nuolat randa išimtį problemai išpręsti.
  • Marius - pirmasis DPi kuris man nepagailėjo šanso ir leido pabūti direktoriumi šiame nuostabiame serveryje :D

 

Nu ir aišku, kaip visada atsiras tokių kurie manys, kad rašydamas šį pranešimą stengsiuosi įtikti Mariui ir įgauti naudos sau. Haters gonna hate ;)

Redaguota Hot_Anonymous

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Na matau kad vienintelis atidaviau balsa uz Compadre ... ogi kodel ? nes teko biski pabendrauti kitame projekte ir man jis visai patiko kaip zmogus del kitu DP nieko blogo irgi negaliu pasakyti visi stengiasi dirbti savo darba ir tiek.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Savo balsą atidaviau Mariui, nes tik su juo teko bendrauti kažkiek daugiau, o su Compadre keliais žodžiais persimest ir tiek, su Marko gali kalbėti įvairiom temom, supratingas, prikolistas, rimtas žmogus, iš jo esu gavęs žiauriai daugiau naudingų patarimų, kas man iki dabar praverčia, jaučiu jam pagarbą. Kilometrinės analizės, atsakingas požiūris į savo pareigas, viskas tiesiog okei.


 


P.S Rokas (Mafijos_Tėvas) ramus už save prabalsavo :lol:


P.P.S Tuoj prasidės "naras. niurkt.." ir kitokios jūsų mėgstamos frazės. peace.


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Savo balasa atiduodu savo nuomone geriausiui DP tai Marko, kodel? Todel, kad Marko zinau tikrai senai ir zinau kaip jis viska daro gerai ir atsakingai to del galiu teikti, kad jis yra man geriausias. Ir dar daug priezasciu yra kodel jis.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Taigi savo balsą atiduodu DP kurį žinau :D. Jai kas galite pasakykite kas tas kitas nes aš jo nematęs jokiame projekte ;).Ir kodėl duodu savo balsą Marko nes jis yra žmogus kuris moka bendrauti turi Humoro jausmą ;DDD Baidyklės_Tėvas :DD. Bei yra labai protingas iš jo galima pasimokyti tai tiek sėkmės :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Taigi savo balsą atiduodu DP kurį žinau :D. Jai kas galite pasakykite kas tas kitas nes aš jo nematęs jokiame projekte ;).Ir kodėl duodu savo balsą Marko nes jis yra žmogus kuris moka bendrauti turi Humoro jausmą ;DDD Baidyklės_Tėvas :DD. Bei yra labai protingas iš jo galima pasimokyti tai tiek sėkmės :)

Kad apklausa būtų sąžininga prašau paskaityti iki galo. http://prntscr.com/7odkm4

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Balsavau už Compadre_Estebano. Vis dėl to jis mano mokytojas, vienas kitą atitikę it raktas spyną. Compadre buvo tik du mėnesius DP (kiek atsimenu), o aš - jau virš metų. Jei ir jis tiek būtų buvęs - būtų padaręs daugiau už mane. Mat aš kaip menininkas, man reik varikliuko, tai tingiu dirbt, tai vėl ant bangos, būtina kas motyvuotų, kada apsilankys manyje meniška siela,kada vėl kažką sukursiu su milžinišku entuziazmu. Reskeptas mano sielos e-broliui ;)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    2 nariai peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.