Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Mantas_Verone BANNED Martin_Logan

Mantas_Verone

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Mantas_Verone


• Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Martin_Logan


• Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: čytinimą.


• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :


Video bus pateiktas šiuo adresu:


https://www.youtube.com/watch?v=7YaOYaZI7eM&feature=youtu.be


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
 

Man užsibugino, su jokiais čytais aš nelindau. Bėgau tiesiai, pradėjau šokinėt ir aš pasibuginau po mappu. Ir man be to dinginėja objektai dažnai, dėl modifikacijų.

Aš vakar prisiregistravau į serverį(esu naujokas), man patiko jūsų sistemos, bet kad man užsibugino ir manau dėl šito tikrai nereikėjo manęs užblokuoti. Na jeigu jums taip atrodo, tai tada atleiskit...

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Eik tu? Negali būti.. modifikacijos užsibugino :unsure: Savo atmazus močiutei pasakok, būčiau šiek tiek ankščiau užbaninęs tik per vėlai sureagavo fraps'ai, ir nenusilmavo kur kopinėt reikėjo kalnai ten irgi ar su airbrk, ar su smoothcam skridai, praneštas buvai i /padmins, admin chate taip pat.


Pasikartosiu, arba žaisk sąžiningai, arba išvis nežaisk.


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
 

 

 

Eik tu? Negali būti.. modifikacijos užsibugino :unsure: Savo atmazus močiutei pasakok, būčiau šiek tiek ankščiau užbaninęs tik per vėlai sureagavo fraps'ai, ir nenusilmavo kur kopinėt reikėjo kalnai ten irgi ar su airbrk, ar su smoothcam skridai, praneštas buvai i /padmins, admin chate taip pat.

Pasikartosiu, arba žaisk sąžiningai, arba išvis nežaisk.

 

 

 

Na gali būti, tikriausiai esi nelabai išprusęs, neįsižeisk, įžeisti nenoriu. Taigi prašau tik tiek, kad aš nečytinau ir prašau atblokavimo anketos. Kaip ir supratai, nenoriu nei su vienu žmogumi pyktis, tiesiog esu naujas veidas projekte, o dažniausiai tokie kaip ''tu'', mane ir užsipuola. Ką galiu daugiau be prirašyti...

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

 

 

 

 

Na gali būti, tikriausiai esi nelabai išprusęs, neįsižeisk, įžeisti nenoriu. Taigi prašau tik tiek, kad aš nečytinau ir prašau atblokavimo anketos. Kaip ir supratai, nenoriu nei su vienu žmogumi pyktis, tiesiog esu naujas veidas projekte, o dažniausiai tokie kaip ''tu'', mane ir užsipuola. Ką galiu daugiau be prirašyti...

 

Blemba gerai mazintis moki :/

 

"dažniausiai tokie kaip ''tu'', mane ir užsipuola." - Kurie nečytina arba "modifikacijos buginasi" (lempa visiška) tų nieks ir nepuola, kol tokius prikolus darysi, tikrai nebūsi toleruojamas ir kaip tu sakai nepuolamas. Bė to, jei tau modifikacijos buginasi, tai nesimodink jopapa, nes čia tas tavo ale atmazas, visiškai ne prie ko, užsimodinsiu aš sampą, varysiu į eventus skraidysiu, ir sakysiu man modifikacijos buginasi, privalai atbanint, nu žodžiu, ką čia ir kalbėt su tavimi.

 

P.S Nebefreepost'ink, būsi dar ir įspėjimais baudžiamas.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Blemba gerai mazintis moki :/

 

"dažniausiai tokie kaip ''tu'', mane ir užsipuola." - Kurie nečytina arba "modifikacijos buginasi" (lempa visiška) tų nieks ir nepuola, kol tokius prikolus darysi, tikrai nebūsi toleruojamas ir kaip tu sakai nepuolamas. Bė to, jei tau modifikacijos buginasi, tai nesimodink jopapa, nes čia tas tavo ale atmazas, visiškai ne prie ko, užsimodinsiu aš sampą, varysiu į eventus skraidysiu, ir sakysiu man modifikacijos buginasi, privalai atbanint, nu žodžiu, ką čia ir kalbėt su tavimi.

 

P.S Nebefreepost'ink, būsi dar ir įspėjimais baudžiamas.

 

 

Visi forumo nariai turi žodžio laisvę, taigi.

 

Tu ką, uždrausti man modifikacijas rašytis nori? Buvo Event'as, kaip naujokas esu, reikia /pasiekimai įvygdyti, tai bandžiau laimę ir atėjau į event'ą. O, kad noriu užsimodifikuoti SA:MP, kad gražiau atrodytų, tai čia mano problemos, ne tavo...

 

Ir be to, mes nekalbam, mes rašomės ;).

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Visi forumo nariai turi žodžio laisvę, taigi.

 

Tu ką, uždrausti man modifikacijas rašytis nori? Buvo Event'as, kaip naujokas esu, reikia /pasiekimai įvygdyti, tai bandžiau laimę ir atėjau į event'ą. O, kad noriu užsimodifikuoti SA:MP, kad gražiau atrodytų, tai čia mano problemos, ne tavo...

 

Ir be to, mes nekalbam, mes rašomės ;).

Aš tau ne modifikacijas rašytis draudžiu, o visas serveris tiek pagr. tie paprasta administracija, tau čytint ar kitaip turėti pranašumą - neleis. Tu rašykis taip, kad nebūtum už tai blokuojamas, mano kozeris šioj situacijoj yra video. o pas tave, čia tik tušti žodžiai.. nieko nebuvau dar free užbaninęs, matau, kad beverta čia su tavim diskutuoti..

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
 

 

Aš tau ne modifikacijas rašytis draudžiu, o visas serveris tiek pagr. tie paprasta administracija, tau čytint ar kitaip turėti pranašumą - neleis. Tu rašykis taip, kad nebūtum už tai blokuojamas, mano kozeris šioj situacijoj yra video. o pas tave, čia tik tušti žodžiai.. nieko nebuvau dar free užbaninęs, matau, kad beverta čia su tavim diskutuoti..

 

 

Suprantu.. Tu pavyzdingas administratorius, bet taipogi turi žinoti, kodėl tai žaidėjams susibugina ir taip darosi..

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.