Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Unban Lukas_Rox

Lukas_Rox

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Lukas_Rox


• Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo : Mantas_Verone


• Už ką buvote užblokuotas ?: "Čytinimą"


• Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo :


http://www.part.lt/img/92f8ac0bd36ce408507c785f2a40872c529.png


 


Kiek mačiau jo ban temoje, kad gavau už Anti-Bike fall off. Nors aiškiai matytis video klipe, kaip lagina.


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

Taip lagina, bet tai ne rodiklis kad nenukrist nuo moco, blemba baikit jūs mazintis, vienas išsisuko dėka Bulsono, nes pasitiki žmonėmis, tu nepraslysi.

Štai banned.

http://greenside.lt/index.php?/topic/7723-mantas-verone-banned-lukas-rox/#entry68976

 

 

Aš ir nebandau mažintis, pvž pirmame klipe, kur ten ta 4sec. ten aš pro patį kamputį pralindau, o tau palagino ir taip atrodė, kad atsitrenkiau. Antrame klipe, įsilėkiau spaudinėdamas arrow up ir tada stabdžiau spausdamas S ir laikydamas arrow up ir mėtydamas į šonus. Pabandyk pats, aišku eina nukrist, bet reikia mokėt važiuot, kad nenukristum :) Jeigu kažkas neaišku, galiu pats vaizdo įrašą padaryti toje pačioje vietoje, kaip maždaug viskas atrodo.

Ir + galiu pasakyti, kad pas tave labai lagina, nes pas tave klipuose tas moto kylinėja viršun kaip koks arklys, pats video lagina garantuotai dėl mažai FPS, taip, kad čia lago kaltė. :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš ir nebandau mažintis, pvž pirmame klipe, kur ten ta 4sec. ten aš pro patį kamputį pralindau, o tau palagino ir taip atrodė, kad atsitrenkiau. Antrame klipe, įsilėkiau spaudinėdamas arrow up ir tada stabdžiau spausdamas S ir laikydamas arrow up ir mėtydamas į šonus. Pabandyk pats, aišku eina nukrist, bet reikia mokėt važiuot, kad nenukristum :) Jeigu kažkas neaišku, galiu pats vaizdo įrašą padaryti toje pačioje vietoje, kaip maždaug viskas atrodo.

Nene, tai aš ant priekinio rato irgi važiuot moku, tik animaciją rodė kaip tu krenti (antras video), pirmas video tu ni*uja nepralindai, tu užkabinai ta - ir vėl rodė animaciją, ir animacijos iš oro negali rodyti, nesvarbu lagg'as ne lagg'as, pingas ne pingas, turėjai nukrist - bet.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nene, tai aš ant priekinio rato irgi važiuot moku, tik animaciją rodė kaip tu krenti (antras video), pirmas video tu ni*uja nepralindai, tu užkabinai ta - ir vėl rodė animaciją, ir animacijos iš oro negali rodyti, nesvarbu lagg'as ne lagg'as, pingas ne pingas, turėjai nukrist - bet.

 

Patikėk, sampą lošiu ne vieną ir ne du metus, tokių atvejų matęs ne vieną, kaip dėl lago būna tokių dalykų, na, bet čia jum neįaiškinsi, nes dar ko gero mažai tokių dalykų matęs.

 

Ir.. "nesvarbu lagg'as ne lagg'as" Okay.. Tu galvoji, kad jeigu tau lagins, tai tau rodys visus tikslius žaidėjo veiksmus? Kadangi tau lagino, tai kaip pirmame klipe animacija, kad aš "tipo" atsitrenkiau, tau tiesiog dėl lago nespėjo updatinti mano tikslių veiksmų, todėl tau parodė, kad aš atsitrenkiau.

Štai, iš wiki, viena iš lago pasėkmių, jeigu moki normaliai angliškai, suprasi: "Lag causes numerous problems for issues such as accurate rendering of the game state and hit detection."

Na, bet kam man tai aiškinti, čia jau nuspręs administracija mane atblokuoti ar ne. :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.