Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Honda cambered

Lukas_Bingelis

Rekomenduojamas pranešimas

o KEIKSMAŽODIS koks dropas

 

Žaidėjas gauna vieną įspėjimą už

Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką;

Redaguota Rytis_Bit

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Patikėk jis net modo į gtainside nesugebėtų įkelt, ką kalbėt apie padarymą. Bėje tą modą mačiau seniausiai padalintą inside, tik kurėjęs kažkaip anglas ar dar koks babajus

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Patikėk jis net modo į gtainside nesugebėtų įkelt, ką kalbėt apie padarymą. Bėje tą modą mačiau seniausiai padalintą inside, tik kurėjęs kažkaip anglas ar dar koks babajus

Aš Modo nesukurčiau? tu *cenzūra* jobnutas daryk jibalniką, nieko nežino ir šneka su ta per*cenzūra*a morda, nieko nesakyk jai nežinai, *cenzūra* tokį pasigaut ir suspardyt.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Patikėk jis net modo į gtainside nesugebėtų įkelt, ką kalbėt apie padarymą. Bėje tą modą mačiau seniausiai padalintą inside, tik kurėjęs kažkaip anglas ar dar koks babajus

Aš tiesiog modu dalinuosi, o jis man čia mat *cenzūra* prota jog padaryt nesugebėčiau.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Čia ne jo edit'as, jis tesiog moka ikelti modus kitu žmoniu ir viskas.

 

užpiso man tas tavo verkimas jau :)

 

 

Žaidėjas gauna vieną įspėjimą už

Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus;

(Double post)

 

Redaguota Lukas_Bingelis

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

užpiso man tas tavo verkimas jau :)

Išmok su viena citata rašyti.

Ir kas tau čia verkia? jei teisybe pasakiau tai nereikia čia isteriju kelti.

 

 

 

Omg koks kietas edit'as ... ratai pakeisti, duda užmesta ir ka lankai viduj? vai kiek daug padariai.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Išmok su viena citata rašyti.

Ir kas tau čia verkia? jei teisybe pasakiau tai nereikia čia isteriju kelti.

 

 

 
 

Omg koks kietas edit'as ... ratai pakeisti, duda užmesta ir ka lankai viduj? vai kiek daug padariai.

Edit'as, tu *cenzūra* grynai trenktas, galiu pajunkt ir filmuot viską kaip nuo scratčo darau ;) vergas *cenzūra*, nieko nežinai tai daryk jibalniką.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Edit'as, tu *cenzūra* grynai trenktas, galiu pajunkt ir filmuot viską kaip nuo scratčo darau ;) vergas *cenzūra*, nieko nežinai tai daryk jibalniką.

:D :D Neisterikuok čia tu taip...

Jau gaila man taves, kad užlaido kažka bandai irodyti su savo durnais stumimais...

Neisterikuok daugiau.

 

 

Vistiek ne tavo čia edit'as.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

:D :D Neisterikuok čia tu taip...

Jau gaila man taves, kad užlaido kažka bandai irodyti su savo durnais stumimais...

Neisterikuok daugiau.

 

 

Vistiek ne tavo čia edit'as.

Mano pilnas darbas, kaškas nepatinka? von naxui pituchas

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

:D :D Neisterikuok čia tu taip...

Jau gaila man taves, kad užlaido kažka bandai irodyti su savo durnais stumimais...

Neisterikuok daugiau.

 

 

Vistiek ne tavo čia edit'as.

 

Nerėkauk tu čia. Ts'e jis tave uždū*intų ir būtum 0 vietoje. Kalbant apie modifikacijas tu čia nepi*ęs proto pats kažką padaryk tada knisk protą vaikėgali ;)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš Modo nesukurčiau? tu *cenzūra* jobnutas daryk jibalniką, nieko nežino ir šneka su ta per*cenzūra*a morda, nieko nesakyk jai nežinai, *cenzūra* tokį pasigaut ir suspardyt.

Davai pasigauk, suspardyk. Elektrėnai, pergalės 47-7. Laukiu. Padaryk tą video maušas, nes netikiu ir niekad netikėsiu, kad viską darei pats nuo 0. Ogi žinai kodėl? Nes tu net camberio nesugebėjai šiai mašinai normalaus padaryt..

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Davai pasigauk, suspardyk. Elektrėnai, pergalės 47-7. Laukiu. Padaryk tą video maušas, nes netikiu ir niekad netikėsiu, kad viską darei pats nuo 0. Ogi žinai kodėl? Nes tu net camberio nesugebėjai šiai mašinai normalaus padaryt..

 

O tu nors kažką sugebėtum su modu padaryti? Ne. Tad tylėk. Elektrėne :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Šiaip tai visai po* ką tu ten primodinęs, tad neateik čia ir nep*sk man proto kad modint nemoku, pats atsisiūntė orginalą, pridėjo porą detalių ir viskas, tipo tavo darbas visas, vpš banglas praslysk.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Labai jau susmigusi ta mašina į žemę.. Jeigu tu kūrei, tai šaunuolis, bet pasistenk ir pasimokyk iš tokių klaidų :)

kūriau ne aš, o apie susmigimą tai čia taip ir turi būti, ratai biškį pasvirę. čia viskas padaryta per sahandlingeditor, pasikeiti bias rear/front 0.2 nustatai, poto lower ir higher pasiconfiguruoji.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nerėkauk tu čia. Ts'e jis tave uždū*intų ir būtum 0 vietoje. Kalbant apie modifikacijas tu čia nepi*ęs proto pats kažką padaryk tada knisk protą vaikėgali ;)

Aik tu stumike, jus tik ir mokat Ts pasedeti ir pariekauti... Ir aš pats editinu... ir kolkas pas ji nieko tikrai gero nematau, tai va gali eiti neknises man čia proto. Galit jus čia ant manes ir stumiti, vistiek man ant jusu yra poh**.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.