Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Prisistatau Ted'Larrsen.

Ted'Larrsen

Rekomenduojamas pranešimas

Anketos šablonas


*Jūsų Vardas_Pavardė žaidime : Ted'Larrsen.

*Jūsų Vardas realybėje : Tadas.

*Jūsų amžius : 16 metų.

*Miestas iš kurio esate : Kaunas.

*Jūsų kontaktiniai duomenys : Skype: Taduxas121

*Jūsų charakterio bruožai : Esu bendraujantis žmogus, todėl randu bendrą kalbą su daug kuom. Nesistengiu konfliktuoti, bet ir nesiruošiu sedėti rankų sudėjąs, kai mane provokuoja :D Šeip daug kas sako, jog esu užsispyręs, gal dėl to ir siekiu to, ko reikia. Nesistengiu būti kažkuom kituo, jau būsiu savimi, bei neapsimetinėsiu.

*Jūsų pomėgiai : Hmm... Dabar vasara, todėl tikrai mėgstu ir su draugais pabūti, tiek ir prie pc pasedėti. O gyvenime, užsiėminėju grojimu, bei žadu sieti muziką su savo gyvenimu.

*Sporto šaka kuri jums labiausiai patinka : Futbolas.

*Ar turite merginą/vaikiną? : Turiu merginą, bendrametę.

*Ar turite brolių arba seserų?  : Turiu sese 2 metais mažesnę (14 metų), nepergeriausiai su ja sutariu :D Turbūt, kaip ir daugelis su savo seserimis ar broliais :D

*Ar turite augintinių? [Jei taip pristatykite juos] : Turiu šuniuką. Rytų škotijos terjerą ;3

*Iš kur sužinojote apie GreenSide serverį? : Užėjas į Supergames.lt :)

*Ko siekiate realiame pasaulyje? : Realiame pasaulyje siekiu muzikanto karjeros, lankau Kauno Juozo Gruodžio koncervatorija, baigiau muzikos mokyklą.

*Ko siekiate mūsų serveryje? : Siekiu tapti tokiu žaidėju, kokiu noriu būtų, t.y. turėti namą, mašina, bei gerai apmokamą darbą. Nesistengiu kažkam įtikti tiesiog būsiu savimi ir žaisiu dėl molonumo.

*Įdomiausias įvykis nutykęs mūsų serveryje : Pačios pirmos valandos. Galvojau, kad bus sunku įsitvirtinti, bus daug hate, bet apsigavau. Visi buvo draugiški, padėjo, suprato :)

*Ir galiausiai jūsų nuotrauka [Privaloma] :

c4bea08a485f1f8c840a2d06f05e202f687.jpg

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

sveikas, sekmės tau čia ir ko į mane šaudei kaip pinjata buvo?. Dar matau mėgsti nešioti arba sesės arba mamos gumytes ant rankų :D. Kad kas nesuprastų neteisingai, tai gumytės norėjau pasakyti kur moterys ir mergaitės plaukus rišasi :D.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas, malonu kad prisistai sėkmės tau žaidime ir gyvenime!

 

 

Žaidėjas gauna vieną įspėjimą už

Draudžiama rašyti tą patį pranešimą keliose temose, kiekvienoje temoje pranešimas turi būti skirtingai argumentuotas

Redaguota Rytis_Bit

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

sveikas, sekmės tau čia ir ko į mane šaudei kaip pinjata buvo?. Dar matau mėgsti nešioti arba sesės arba mamos gumytes ant rankų :D. Kad kas nesuprastų neteisingai, tai gumytės norėjau pasakyti kur moterys ir mergaitės plaukus rišasi :D.

 

 

Sveikas Tadai malonu.

 

 

Sveikas, malonu kad prisistai sėkmės tau žaidime ir gyvenime!

 

 

Žaidėjas gauna vieną įspėjimą už

Draudžiama rašyti tą patį pranešimą keliose temose, kiekvienoje temoje pranešimas turi būti skirtingai argumentuotas

Sveiki, ačiū visiems :D

 

P.s Major'ai čia gintarinė apyrankė vyriška iš tikrųjų :D

P.s.s mėgstu šaudyt :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.