Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

[0.1.4] Pasiūlymas su verslų aprašymais.

Airidas_Haccy

Rekomenduojamas pranešimas

Pasiūlymų anketa:


 


• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Airidas_Intelis


• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Na man ta idėja šovė į galvą, kai mano draugą apgavo su verslu. Jis sakė, kad yra nekeltas, bet ji nusipirkus paaiškėjo visa tiesa...:/ Tad būtų tikrai puiku, kad prie verslo viso aprašimo rodytu ar jis keltas ar ne, o jeigu keltas parašytu kiek keltas.


• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Na tai sumažinu "žūlikiščių" skaičių.


• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą)


 


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kada jis buvo apgautas? Nes man rodosi dabar tai jau yra padaryta, siūlyčiau pasiklausinėti kokių žmonių ir tikslingą informaciją pateikti (kodą peržiūrėjas tai lyg ir radau dalį, kuri turėtu parodyti kiek keltas ir iki kiek perkant iš kito žmogaus verslą).

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kada jis buvo apgautas? Nes man rodosi dabar tai jau yra padaryta, siūlyčiau pasiklausinėti kokių žmonių ir tikslingą informaciją pateikti (kodą peržiūrėjas tai lyg ir radau dalį, kuri turėtu parodyti kiek keltas ir iki kiek perkant iš kito žmogaus verslą).

už. aivarai, manau jis norėjo pasakyti, kad rodytu tik prie jo privažiavus šitą info.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.